Avcılar Baykan Servisi

"Avcılar Baykan Servisi"

Avcılar Baykan Servisi

Avcılar Baykan Servisi

Baykan kombi su doldurma işlemi nasıl yapılır ve hangi ayarlarda yapılmalıdır bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Avcılar Baykan Servisi kombi arıza tamir bakım onarım hizmeti verilmektedir.

Baykan Kombi Su Doldurma

Kombi çalışma sistemindeki sorunlar nedeniyle, kombi veya tesisatta bulunan kaçaklar sebebiyle zamanla kombi su seviyesi düşebilir. Kombi su basınç seviyesi çok fazla düştüğü zaman kombi yetersiz su basıncı sebebiyle uyarı verir ve arızaya geçer ( Baykan kombi led 50 / Baykan kombi E08 arızası ). Kombi su basıncı sürekli yükselir ve 3 barın üzerine çıkarsa kombi su akıtır.

Aslında çok basit olan Baykan kombi su doldurma işlemi ile Baykan kombi su bar seviyesi ayarlanarak cihaz tekrar çalıştırılabilir fakat kombinin su azaltmasının teknik bir sebebi varsa cihaz kontrol edilerek arıza giderilmelidir. Genel olarak kombilerde 1.5 bar civarında bir kombi su basıncı olmalıdır.

Baykan kombi su basınç seviyesi nasıl ayarlanır ?

Baykan kombinizin alt sağ kısmında bulunana siyah renkte Baykan kombi doldurma musluğunu sola çevirerek açınız. Baykan kombi bar göstergesi üzerinden takip ederek Baykan kombi bar seviyesi 1.5 bar civarına gelince tekrar kapatınız.

Baykan kombi genleşme tankı arızası, Baykan kombi doldurma musluk arızası, Baykan kombi su eksiltiyor, Baykan kombi su akıtıyor, Baykan kombi bar seviyesi, Baykan kombi doldurma musluğu, Baykan kombi su basınç seviyesi nasıl ayarlanır, Baykan kombi su bar seviyesi, Baykan kombi su doldurma işlemi, Baykan Kombi Su Doldurma, Kombi su basınç seviyesi, Baykan kombi led 50, Baykan kombi E08 arızası,

Baykan Kombi Su Doldurma

 

Baykan kombi su akıtıyor, Baykan kombi su eksiltiyor, Baykan kombi doldurma musluk arızası, Baykan kombi genleşme tankı arızası gibi arıza ve şikayetleriniz için firmamızı arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.