Esenler Baymak Servisi

"Esenler Baymak Servisi"

Esenler Baymak Servisi

Esenler Baymak Servisi

Baymak kombi 60 derece yanıp sönüyor ise cihazınızda su bitmiştir ya da arıza vardır. Arıza için bizi arayıp teknik servis çağırabilirsiniz. Esenler Baymak Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Baymak kombi 60 derece yanıp sönüyor ise kombinizin su basıncını kontrol ediniz. Eğer su basınçı 1’in altındaysa cihazda su az demektir. Su basıncının 1-1.5 arasında olması gerekir. Yeterli basınca kadar cihaza su vermeniz gerekir. Bu işleme rağmen hala 60 derece ikaz ışığı yanıp sönüyor ise kombide muhtemel bir arıza vardır. Arıza tespiti için bir kombi servisini arayarak teknisyen yardımı almalısınız. Arıza kombi içerisinde bulunan sirkülasyon pompasında olabilir.

Baymak kombi 60 derece yanıp sönüyor, 60 derece yanıp sönüyor, 60 derece ışığı yanıp sönüyor, 60 ikaz ışığı yanıp sönüyor, baymak 60 derece yanıp sönüyor

Baymak Kombi 60 Derece Yanıp Sönüyor

Kombi kullanımı hakkında bilgi almak için sitemizden kullanma kılavuzu bularak inceleyebilirsiniz. Kombideki soruna göre aynı gün içerisinde firmamıza kayıt bırakarak servis çağırabilirsiniz.

Kombi yedek parça ihtiyacı içinde bize ulaşabilirsiniz.