Baymak Kombi Arıza Kodları E01

"Baymak Kombi Arıza Kodları E01"

Baymak Kombi Arıza Kodları E01

Baymak Kombi Arıza Kodları E01

Baymak kombi arıza kodları E01

Bu arıza kodu cihazda ateşleme arızası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kombinin çalışabilmesi için ateşleme yapması gereklidir. Ateşleme yapmadığı sürece kombi çalışmayacaktır. Öncelikle kombiye doğalgaz geldiğinden vanasının açık olduğundan emin olunmalıdır. Kombiye bir süre basılı tutarak reset atılmalı yine arıza kodu gösterirse servis çağırılmalıdır. Kombide gaz valfinde problem olabilir.

Baymak Kombi Arıza Kodları E01, Baymak kombi arıza kodları, E01 arıza kodu, Baymak E01 arıza kodu, Baymak kombi E01 arıza kodu, Kombi arıza kodları E01, E01 hata kodu

Baymak Kombi Arıza Kodları E01

Baymak kombilerde E01 arıza kodu veriyorsa, kombide bulunan gaz valfi, ateşleme kartı, emniyet sensörleri gibi parçalarda arıza olması muhtemeldir. Teknik bilgi ve kombi servisi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Firmamız kombi yedek parça satışı ile de ihtiyacınıza karşılık vermektedir. Arayarak aradığınız parçayı sorabilirsiniz. Hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

baymak kombi e01, baymak kombide e01 ne demek, lambert kombi e01 hatası ,baymak kombi a01 hatası, falke kombi e01 hatası