Okmeydanı Baymak Servisi

"Okmeydanı Baymak Servisi"

Okmeydanı Baymak Servisi

Okmeydanı Baymak Servisi

Baymak Luna 5 arıza kodları hakkında bilgi almak ve servis hizmetlerinden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Okmeydanı Baymak Servisi kombi arıza tamiri bakımı için arayabilirsiniz.

Baymak Luna 5 Arıza Kodları

Baymak Luna 5 E01 Hatası : Baymak Luna kombi ateşleme yapmıyor ve cihazda başarısız ateşleme sözkonusu ise bu arıza ortaya çıkar. Kullanıcı kombi su basıncını kontrol etmeli, çok düşük ise 1.5 bar olarak ayarlamalıdır. Gaz vanası kontrol edilmeli ve arızanın devam etmesi halinde servis çağırılmalıdır.

Baymak Luna 5 E02 Hatası : Cihazda hatalı alev oluşumu nedeniyle ekranda görüntülenir. Cihazı resetleyerek tekrar çalıştırınız. Bu arıza kodunun sık sık çıkması durumunda arıza kontrolü ve kombi bakımı yaptırınız.

Baymak Luna 5 E03 Hatası : Kombinin aşırı ısınması durumunda ortaya çıkar. Cihazın soğumasını bekleyip, resetleyerek çalıştırınız. Çok sık aşırı ısınma durumu gerçekleşiyorsa bir servis çağırarak sorunun çözülmesini sağlayınız.

Baymak Luna 5 E04 Hatası : Baymak prosestat arızası ile ortaya çıkar. Cihazın atık gaz sisteminde bir problem varsa, presostat veya kablo bağlantılarında sorun varsa arıza kodu görüntülenir.

Baymak Luna5 E05 Hatası : Baymak Luna kombi prosestat arızasıdır. Cihazı resetleyerek çalıştırınız. Arıza kodu hala görüntüleniyorsa bir servise gösteriniz. Baymak Luna kombi fan motoru ve prosestat arızalı olabilir, kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 5 E06 Hatası : Baymak kombi hava sivici arızalı ise bu arıza kodu görüntülenir. Cihazı resetlemeyi deneyiniz. Arızanın devam etmesi halinde bir teknisyen tarafından arıza tespiti yapılmalıdır.

Baymak Luna 5 E08 Hatası : Kombi iyonizasyon arızası mevcuttur. Cihazda iyonizasyon ve ateşleme elektrotları kontrol edilmelidir. Baymak Luna kombi kart arızası da mevcut olabilir.

Baymak Luna 5 E09 Hatası : Baymak kombi gaz valfi arızası ile ortaya çıkar. Gaz valfi arızalı veya beslemesi zayıf olabilir. Arıza tespiti ve gaz ayarı yapılmalıdır.

Baymak kombi gaz valfi arızası, Baymak Luna kombi fan motoru, Baymak Luna kombi prosestat arızası, Baymak kombi hava sivici arızalı, Baymak Luna kombi kart arızası, Baymak kombi kart tamiri, Baymak Luna elektronik kart arızası, Baymak Luna kombi ısıtma sensör arızası, Baymak Luna kombi sıcak su sensör arızası, Baymak Luna kombi su basınç arızası, Baymak Luna kombi gaz valfi arızası, Baymak Luna 5 kombi arıza kodları, Baymak Luna 5 F59 Hatası, Baymak Luna 5 F37 Hatası, Baymak Luna 5 F33 Hatası, Baymak Luna 5 F32 Hatası, Baymak Luna 5 F31 Hatası, Baymak Luna 5 F25 Hatası, Baymak Luna 5 F23 Hatası, Baymak Luna 5 F22 Hatası, Baymak Luna 5 F02 Hatası, Baymak Luna 5 F13 Hatası, Baymak Luna 5 E09 Hatası, Baymak Luna 5 E08 Hatası, Baymak Luna 5 E06 Hatası, Baymak Luna5 E05 Hatası, Baymak Luna 5 E04 Hatası, Baymak Luna 5 E02 Hatası, Baymak Luna 5 E03 Hatası, Baymak Luna 5 Arıza Kodları, Baymak Luna 5 E01 Hatası, Baymak Luna kombi ateşleme yapmıyor,

Baymak Luna 5 Arıza Kodları

 

Baymak Luna 5 F02 Hatası : Luna E02 arıza kodu ile aynı sorunda görüntülenir. Bu hata kodu için bir kombi servisi çağırmalısınız.

Baymak Luna 5 F13 Hatası : Cihazın resetlenememesi durumunda görüntülenir. Kombi elektrik bağlantısını kapatıp açınız.

Baymak Luna 5 F22 Hatası : Düşük voltaj arızasıdır. Kombiye gerekenden düşük voltaj gelmesi nedeniyle cihaz bloke olur ve arızaya geçer. Elektrik beslemesi kontrol edilmeli gerekliyse kombi regülatörü taktırılmalıdır.

Baymak Luna 5 F23 Hatası : Prosestat arızası ile ortaya çıkar. Kombi prosestatı arızalı yada prosestat karta bilgi göndermiyor olabilir. Kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 5 F25 Hatası : Baymak Luna elektronik kart arızası mevcuttur. Baymak kombi kart tamiri ile arıza giderilebilir. Kart tamiri mümkün değil ise yenisi ile değiştirilmelidir.

Baymak Luna 5 F31 Hatası : Baymak Luna kombi ısıtma sensör arızası ile ortaya çıkar. Sensör ve bağlantıları kontrol edilmelidir. Sensör değişimi ile arıza giderilebilir.

Baymak Luna 5 F32 Hatası : Dış hava sensörü arızasıdır. Kombi baca hattı kontrol edilmelidir. Herhangi bir engel varsa giderilmeli ve servis çağırılmalıdır.

Baymak Luna 5 F33 Hatası : Baymak Luna kombi sıcak su sensör arızası ile görüntülenir. Sensör değişimi ile arıza giderilebilir. Arıza devam ediyorsa sensör kabloları ve kısımlarda kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 5 F37 Hatası : Baymak Luna kombi su basınç arızasıdır. Kombi yetersiz su basıncı nedeniyle arızaya geçer. Baymak Luna kombi bar göstergesi üzerinde basınç 1 barın altına düşmüş ise bu arıza ortaya çıkar. Alt kısımdaki kombi doldurma musluğu ile basıncı 1.5 bar civarında ayarlayınız.

Baymak Luna 5 F59 Hatası : Baymak Luna kombi gaz valfi arızasıdır. Kombinin gaz ayarları ve valfi kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 5 Arıza Kodları

 

Baymak Luna 5 kombi arıza kodları ve basit kullanım ayarları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Tüm İstanbul semtlerinden bize ulaşarak servislerimizden yararlanabilirsiniz.