Mecidiyeköy Baymak Servisi

"Mecidiyeköy Baymak Servisi"

Mecidiyeköy Baymak Servisi

Mecidiyeköy Baymak Servisi

Baymak Luna kombi arıza kodları ve arıza çözümleri hakkında destek almak için firmamızı arayabilir, ihtiyaç duyarsanız servislerimizden yararlanabilirsiniz. Mecidiyeköy Baymak Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Baymak Luna Kombi Arıza Kodları

Baymak Luna 240,280 ve 310 kombi modellerinde emniyet sistem göstergeleri bulunur. Çalışma arızaları yanıp sönen ışıklandırma ile gösterilir.

Baymak Luna kombi 30 derece, Baymak Luna kombi 40 derece, Baymak Luna 60 ışığı, Baymak Luna kombi su basma, Baymak Luna kombi arızaları, Baymak Luna Kombi Arıza Kodları, Baymak Luna 240,280 ve 310 kombi, Baymak Luna 30 Arızası, Baymak Luna 40 Arızası, Baymak Luna 50 Arızası, Baymak Luna 60 Arızası, Baymak Luna 70 Arızası, Baymak Luna 80 Arızası

Baymak Luna Kombi Arıza Kodları

Baymak Luna 30 Arızası : Baymak Luna kombi 30 derece ledi gaz blokaj göstergesidir. Bu ledin yanıp sönmesi durumunda yetersiz gaz beslemesi veya gazın kesik olması gibi bir sorun mevcut olabilir. Kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 40 Arızası : Baymak Luna kombi 40 derece ışığı aşırı ısı termostat devresini gösterir. Yanıp sönmesi halinde cihaz kapatılmalı ve servise gösterilmelidir.

Baymak Luna 50 Arızası : Baymak Luna kombi 50 derece fan blokaj göstergesidir. Kombinin çalışabilmesi için taze hava ve atık gazın tahliyesini sağlayan kombi fan motoru ile alakalı problemlerde 50 ışığı yanıp sönerek uyarı verir. Arıza tespiti yapılarak fanın kontrol edilmesi gerekir.

Baymak Luna 60 Arızası : Baymak Luna 60 ışığı yetersiz su ve pompa blokajını gösterir. Yanıp sönmesi durumunda kombi su basınç seviyesi kontrol edilmeli, 1 barın altına düşmüş ise su eklenmelidir. İdeal olarak 1.5 bar civarında ayarlandığında hala arıza gösterirse servise gösterilmelidir.

Baymak Luna 70 Arızası : Kombinin kullanım suyu modunda sorun olduğunu gösterir. Yanıp sönmesi durumunda cihazda sıcak su problemi mevcut olabilir. Sıcak su sensörü ve diğer elemanların kontrol edilmesi gerekir.

Baymak Luna 80 Arızası : Kombinin ısıtma modunda sorun varsa uyarı verir. Yanıp sönmesi ile peteklerin ısınmasında sorun teşkil eder. Isıtma devresi sensörü kontrol edilmelidir.

Baymak Luna Kombi Arıza Kodları

Cihazınızdaki arıza durumlarında konum anahtarını kısa süreli olarak R konumuna çevirerek resetlenmesini sağlayabilirsiniz. Göstergelerin yine yanıp sönmesi durumunda ise bir servis ile irtibata geçerek kontrol ettirmelisiniz.

Kombinin suyunun azalması durumunda ise Baymak Luna kombi su basma işlemini kombinin alt kısmında bulunan doldurma musluğunu açınız. Bar seviyesinin 1.5 bar civarına gelmesi durumunda kapatarak cihazın çalışmasını kontrol ediniz.

Baymak Luna kombi arızaları ile ilgili sormak istediğiniz birşey olursa çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız tüm İstanbul semtleri için özel kombi servis hizmeti vermektedir. İstediğiniz gün için servislerimizden yararlanabilirsiniz.