Baymak Luna3 Arıza Kodları

     

Baymak Luna3 Arıza Kodları

Baymak Baxi Luna3 Kombi Arıza Kodları :

Baymak Baxi Luna3 E01 Hatası : Baymak Luna 3 E01 hatası cihazda gaz beslemesinin yetersiz olması yada blokajı sonucu ortaya çıkar. Baymak Luna3 e01 arızası durumunda gaz vanasının, kombi gaz valfinin kontrol edilmesi gerekir.

Baymak Baxi Luna3 E02 Hatası : Baymak Luna kombi emniyet termostat sensörü arızasıdır. Cihazı üzerindeki R tuşuna 2 saniye basılı tutarak resetleyiniz. Sorun düzelmezse servis çağırınız.

Baymak Luna 3 E03 Hatası : Baymak Luna3 baca sensörü, baca basınç sensörü arızası mevcutsa bu hata kodu görüntülenir. Baymak Luna 3 e03 arızası için bir servis çağırınız.

Baymak Baxi Luna3 E04 Hatası : Baymak Luna kombide geçici alev kaybı sebebiyle güvenlik arızası olarak ortaya çıkar. Bir servis tarafından ateşleme elektrotları kontrol edilmelidir.

Baymak Baxi Luna3 E05 Hatası : Kombi ısıtma devresi sensörünün arızalı olması nedeniyle görüntülenir. Kalorifer sensörünün bağlantılarında sorun olması veya sensörün bozuk olması nedeniyle ortaya çıkar. Sensör değişimi ile arıza giderilebilir.

Baymak Baxi Luna3 E06 Hatası : Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızalı ise ortaya çıkar. Sensör ve bağlantıları kontrol edilmelidir.

Baymak Luna 3 E10 Hatası : Kombide düşük su basıncı nedeniyle bu arıza oluşur. Baymak Luna3 su basıncı 1 barın altına düşmüş ise cihaz arızaya geçecektir. İdeal olarak basınç 1.5 bar civarında olmalıdır. Bu arıza durumunda kombinin alt kısmında bulunan Baymak Luna kombi doldurma musluğu ile su bar seviyesini ayarlayınız.

Baymak Luna 3 E25 Arızası : Baymak Luna kombi maksimum sıcaklık uyarısıdır. Kombi pompasının sıkışması veya başka bir sorun nedeniyle cihazın sıcaklığının artması durumudur. Cihaz kapatılarak bir servise gösterilmelidir.

Baymak Baxi Luna3 E35 Hatası : Alev oluşumu arızasıdır. Kombide ateşleme gerçekleşmiyor ya da ateşleme olduğu halde alev oluşmuyor ise bu arıza ortaya çıkar. Cihazın bir kaç resetlenmesi ile arıza devam ederse bir servis çağırınız.

Baymak Baxi Luna3 E80 Hatası : Kombinin kontrol sisteminde bulunan sorunlarda ortaya çıkar.

Baymak Baxi Luna3 E97 Hatası : Kombi enerji beslemesinin yanlış olması, frekansın doğru olmaması gibi durumlarda ortaya çıkar. Elektrik değerleri ve voltajı kontrol edilmelidir.

Baymak Baxi Luna3 E98 / E99 Hatası : Kombi kontrol sisteminde elektriksel bir sorun ile ortaya çıkar.

Baymak Luna3 arızaları, Baymak Baxi Luna3 E98 / E99 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E97 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E80 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E35 Hatası, Baymak Luna 3 E25 Arızası, Baymak Luna kombi doldurma musluğu, Baymak Luna3 su basıncı, Baymak Luna 3 E10 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E06 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E05 Hatası, Baymak Baxi Luna3 E04 Hatası, Baymak Luna 3 E03 Hatası, Baymak Luna3 baca sensörü, Baymak Baxi Luna3 E02 Hatası, Baymak Luna3 e01 arızası, Baymak Luna 3 E01 hatası, Baymak Luna3 Arıza Kodları, Baymak Baxi Luna3 Kombi Arıza Kodları, Baymak Baxi Luna3 E01 Hatası,

Baymak Luna3 Arıza Kodları

Baymak Luna3 arızaları, Baymak Luna3 arıza kodları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Basit ayarlar veya teknik destek ile çözemediğiniz arıza durumları için kayıt bırakarak en kısa sürede sorunun giderilmesi için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir