Beylikdüzü Airfel Servisi

"Beylikdüzü Airfel Servisi"

Beylikdüzü Airfel Servisi

Beylikdüzü Airfel Servisi

Beylikdüzü Airfel Servisi olarak 2004 yılından itibaren bünyemizde oluşturulmuş olan mobil servislerimiz ile beylikdüzü bölgesinde airfel kombiler servis hizmeti vermekteyiz.

Airfel kombi ateşlemiyor ;

Airfel kombi ateşleme arızası cihazın çalışmamasına neden olur. Öncelikle cihaza gaz girişi olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gaz vanaları açık mı bakılmalı, kombi gaz sisteminde bulunan Airfel kombi gaz valfi arızası var mı, ayarları iyi mi bakılmalıdır. Kombi baca hattı kontrol edilerek hava akışını engelleyen bir sorun olup olmadığına bakılmalı, sistemde bulunan Airfel kombi fanı, Airfel kombi prosestatı kontrol edilmelidir. Ateşlemeyi sağlayan elektrotlara bakılmalı ve son olarak kombi kartı kontrol ettirilmelidir.

Airfel kombi su akıtıyor ;

Kombi tesisattan yüksek su basıncı gelmesi sebebiyle plastik gruplardan, eskimiş conta ve kaçaklardan kaynaklı olarak su akıtabilir. Bazı durumlarda Airfel kombi eşanjörü ve bakır borularda çatlak sebebiyle de su damlatabilir. Bu tür sorunlar için düzenli olarak Airfel kombi bakımı yaptırmanız fayda sağlayabilir. Kombideki su basıncının çok yükselmesi ve 3 bar civarına yaklaşması durumunda da emniyet ventili açılarak cihazın su akıtmasına neden olur. Airfel kombi genleşme tankı havası bitmiş veya delik olabilir.