İkitelli Bosch Servisi

"İkitelli Bosch Servisi"

İkitelli Bosch Servisi

İkitelli Bosch Servisi

Bosch kombi ateşleme arızası, arıza sebebi ve çözümleri hakkında teknik bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İkitelli Bosch Servisi kombi arıza tamir bakım için bizden destek alabilirsiniz.

Bosch Kombi Ateşleme Arızası

Bosch kombi ateşleme yapmıyor ise öncelikle arızanın kombiden kaynaklı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda kombinin elektrik bağlantısında şartelde problem olabilmektedir. Kombinin gaz vanaları veya bina girişindeki gaz vanaları kapalı unutulabilmektedir. Öncelikle gaz gelip gelmediği ve elektrik kontrol edilmelidir. Bütün bunlar normal olduğu halde kombi çalıştırıldığında ateşleme gerçekleşmiyorsa kombi arızası mevcut diyebiliriz. Bu durumda bir teknisyen yardımı almak için kombi servisi ile irtibata geçmeniz gerekir.

Bosch kombi ateşleme problemi, Bosch Kombi Ateşleme Arızası, Bosch kombi ateşleme yapmıyor, Bosch kombi elektronik kart arızası, Bosch kombi ateşleme elektrodu arızası, Bosch kombi gaz valf arızası,

Bosch Kombi Ateşleme Arızası

 

Bosch kombi ateşleme arızası nasıl giderilir ?

Kombide bu arıza durumlarında Bosch kombi elektronik kart arızası, Bosch kombi ateşleme elektrodu arızası, Bosch kombi gaz valf arızası mevcut olabilmektedir. Öncelikle teknisyen cihazda bir arıza tespiti yapmalı arıza kaynağı olan parçayı değiştirerek denemeli ve çözene kadar  bu teste devam etmelidir. Arızalı olan parça bazı durumlarda tamir yoluylada halledilmektedir.

Bosch kombi ateşleme problemi ile karşılaştığınızda firmamızı arayarak ne yapabileceğinize dair bilgi alabilirsiniz. Servis ihtiyacınız olursa kayıt bıraktığınız takdirde aynı gün hizmet alabilirsiniz.