Bosch Kombi Bakımı

"Bosch Kombi Bakımı"

Bosch Kombi Bakımı

Bosch Kombi Bakımı

Bosch Kombi Bakımı

Kombi bakımı neden yapılmalı ?

Kullandığımız cihaz ister kombi olsun ister elektronik başka bir ürün sağlıklı ve düzenli çalışabilmesi için sistemlerinin temiz ve ayarlarının iyi olması gerekir. Günümüzde yaşanan birçok arıza durumunun öncelikli sebebi bakımsızlıktır. Bakım sadece bir temizlik işlemi değil aynı zamanda kontrol ve ayardır. Henüz bir arıza gerçekleşmeden bakım sırasında farkedilerek önlem alınabilir. Bu sebeplerle düzenli olarak bakım yaptırılması önemli bir konudur.

Bosch kombi bakımı nasıl yapılır ?

Bakım işlemine geçilmeden önce cihaza kesinlikle arıza kontrolü yapılmalıdır. Arızası bulunan bir kombiye bakımın faydası olmaz. Arıza tespiti ile belirlenen bir problem var ise giderilmelidir. Sorunlu bir parça varsa yada kısa sürede yıpranan basit parçalar değiştirilmelidir. Kontrol sonrası cihaz çalıştırılıp test edilmelidir. Sıcak su ve peteklerin ısınmasında sıkıntı olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch kombi petek bakımı, Bosch kombi bakımı fiyatları, Bosch kombi nasıl temizlenir, Bosch kombi su basıncı seviyesi, Bosch kombi genleşme tankı havası, Bosch Kombi Bakımı, Kombi bakımı neden yapılmalı, Bosch kombi bakımı nasıl yapılır, Bosch fan motoru temizliği,

Bosch Kombi Bakımı

 

Kombi petek tesisatında su sızdırmazlığına bakılmalı ve bir kaçak varsa giderilmelidir. Cihazın elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Cihazın çalışma sistemlerinde ateşleme grubu kontrol edilip yanma odası temizlenmelidir. Baca hattı kontrol edilip Bosch fan motoru temizliği yapılmalıdır. Kombi tesisat filtresi temizlenmelidir. Bosch kombi genleşme tankı havası kontrol edilmeli gerekliyse hava basılmalıdır. Cihazın iç kısmı genel olarak tozlardan arındırılmalıdır. Bosch kombi su basıncı seviyesi ayarlanarak cihaz çalıştırılıp teslim edilmelidir. Bosch kombi nasıl temizlenir, sorularınız için firmamızı arayabilirsiniz.

Bosch kombi bakımı fiyatları ve arıza kontrol ihtiyaçları için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Arıza tespiti ile herhangi bir sorun olmayan cihaza bakım işlemi aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Arıza bulunan bir cihaz için arıza giderme ve bakım hizmeti de vermekteyiz. Bosch kombi petek bakımı için de firmamızdan servis alabilirsiniz.