Büyükçekmece Bosch Servisi

"Büyükçekmece Bosch Servisi"

Büyükçekmece Bosch Servisi

Büyükçekmece Bosch Servisi

Bosch kombi basınç ayarı nasıl olmalı ve ne şekilde yapılır bilgi almak için firmamızın destek hattını arayabilirsiniz. Servis talep edebilirsiniz. Büyükçekmece Bosch Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Bosch kombi basınç ayarı ideal olarak 1.5 bar civarındadır. Bosch kombi su basınç seviyesi çok yüksek olduğu zaman Bosch kombi emniyet ventili açarak fazla suyun atılmasını sağlar ve kombi su akıtır. Kombi basınç seviyesi çok fazla düştüğü zaman ise kombi arızaya geçer ve çalışmaz. Bosch kombi su basma işlemi yapılarak bar seviyesinin ayarlanması gerekir.

Bosch kombi su doldurma vanası nerede, Bosch kombi su doldurma vanası, Bosch kombi bar göstergesi, Bosch kombi bar ayarı nasıl yapılır, Bosch kombi su basma, Bosch Kombi Basınç Ayarı, Bosch kombi su basınç seviyesi, Bosch kombi emniyet ventili,

Bosch Kombi Basınç Ayarı

 

Bosch kombi bar ayarı nasıl yapılır ?

Bosch kombi bar göstergesi üzerindeki bar seviyesi çok yüksek ise kombi peteklerinden su alarak seviyeyi azaltabilirsiniz. Seviyenin düşük olduğu durumlarda Bosch kombi su doldurma vanası ile kombiye su vererek ayar yapabilirsiniz. Kombinin alt kısmında bulunan vanayı açıp bar seviyesi 1.5 bar civarında olunca kapatmanız gerekir.

Bosch kombi su doldurma vanası nerede ve su basma işlemi nasıl yapılır, bu konularda bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.