Bakırköy Bosch Servisi

"Bakırköy Bosch Servisi"

Bakırköy Bosch Servisi

Bakırköy Bosch Servisi

Firmamızı arayarak Bosch kombi e9 hatası ve çözümü hakkında teknik bilgi alabilir, arızanın giderilmesi için servis talep edebilirsiniz. Bakırköy Bosch Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Bosch Kombi E9 Hatası

Kombinin çalışması, bazı durumlarda zarar görmemesi için güvenlik sistemleri ile kontrol edilir. Bunlar kombi emniyet termostatlarıdır. Kombi baca emniyet termostatı sadece bacalı kombilerde baca çekişini kontrol eder ve baca çekişi düşükse veya yoksa devreye girer. Bosch kombi limit termostat veya kombi aşırı ısınma emniyet termostatı, kombi ana eşanjöründe kalorifer gidiş ve dönüşünde bulunur. Cihazın aşırı ısınması durumunda devreye girer ve çalışmayı durdurur. Kombi E9 hatası ekranda görüntülenir.

Bosch kombi emniyet termostatı arızalı, Bosch kombi bakımı, Bosch kombi E9 hatası çözümü, Bosch kombi devirdaim pompası arızalı, Bosch kombi E9 arızası nasıl giderilir, Kombi E9 hatası, kombi aşırı ısınma emniyet termostatı, Bosch Kombi E9 Hatası, kombi emniyet termostatları, Kombi baca emniyet termostatı, Bosch kombi limit termostat,

Bosch Kombi E9 Hatası

Bosch kombi E9 arızası nasıl giderilir ?

Öncelikle cihazın aşırı ısınma sebebi bulunmalıdır. Bir petek açıkken kombi çalıştırılırsa bu sorun ortaya çıkabilir. Bu yüzden bütün peteklerin vanasını kapatmayınız. Teknik olarak tesisatta suyun sirkülasyonunu sağlayan Bosch kombi devirdaim pompası arızalı, devri düşük veya kitlenmiş ise yine aşırı ısınma gerçekleşir. Tesisattaki suyun aşırı kirliliği, kombi eşanjörünün tıkanması, düzenli kombi bakımı yaptırılmaması gibi sebeplerle de oluşabilir.

Cihazın aşırı ısınması halinde bir süre soğuması beklenerek cihaz tekrar çalıştırılabilir fakat arıza tespiti ile sorunun bulunması gerekir. Sirkülasyon pompası kontrol edilmeli, kombi ve petek tesisatının temizliği yapılmalıdır. Bosch kombi emniyet termostatı arızalı ise değiştirilmelidir.

Bosch kombi E9 hatası çözümü için firmamızı arayarak kaliteli ve güvenilir bir servis alabilirsiniz. Kayıt bıraktığınız gün içerisinde sizlere ulaşılarak en uygun fiyatlara hizmet verilmektedir. Bosch kombi bakımı ve tesisat temizliği içinde firmamızdan yararlanabilirsiniz.