Mecidiyeköy Bosch Servisi

"Mecidiyeköy Bosch Servisi"

Mecidiyeköy Bosch Servisi

Mecidiyeköy Bosch Servisi

Bosch kombi nasıl çalışır ve nasıl kullanılmalıdır, bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Bosch kombi bakımı ve ayarları için servis isteyebilirsiniz. Mecidiyeköy Bosch Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Bosch Kombi Nasıl Çalışır

Bosch kombi nasıl çalışır ?

Bosch kombi kullanıcı dostu kullanımı gayet basit bir cihazdır. Gaz tüketiminin ve çevreye verilen zararın mümkün olduğu kadar düşük olacağı şekilde dizayn edilmiştir. Sürekli modülasyon sistemi sayesinde cihazın kapanıp tekrar çalışması yani dur kalk yapmasından daha az gaz tüketir. Bu şekilde enerji tasarrufu sağlayan kaliteli ve güvenilir bir cihazdır. Bosch kombi nasıldır, ne kadar kullanım ömrü vardır sitemizden Bosch kombi kullanım kılavuzu indirerek inceleyebilirsiniz.

Bosch kombi arıza giderme, Bosch kombi nasıl kullanılır, Bosch Kombi Nasıl Çalışır, Bosch kombi kullanım kılavuzu, Bosch kombi nasıldır, Bosch kombi nasıl çalıştırılır,

Bosch Kombi Nasıl Çalışır

Bosch kombi nasıl çalıştırılır ?

Cihaz açma kapatma butonuna basılarak çalıştırılır ve aynı düğme ile kapatılır. Lcd ekran yanar ve kalorifer gidiş suyu sıcaklık değeri ekranda görünür. Brülör devredeyken brülör kontrol lambası yanar. Üzerinde petek işareti bulunan ayar düğmesi açılarak petek sıcaklığı ayarlanır. Musluk işareti olan düğme ile de kullanım suyu sıcaklığı ayarlanır ve ekranda ondalık kısmı yanıp söner. Ondalık kısım yanıp söndüğü sürece cihazın kullanım suyu devresinde olduğu anlaşılır. Çıkış suyu sıcaklığı 40-60 derece arasında ayarlanabilir. Suyun debisi arttıkça sıcaklık bir miktar düşebilir. Düşük su debilerinde sıcaklık 80 dereceyi bulabilir ve haşlanma tehlilkesi vardır.

Sadece yaz konumunda çalıştırmak için kalorifer tesisat ayar düğmesini tam sola min yazan kısma yani yaz konumuna getirdiğinizde pompa ve kalorifer sistemi durur. Kullanım suyu beslemesi ise devam eder. Cihazın hiç kullanılmayacağı durumlarda tesisata antifiriz eklenerek donmaya karşı önlem alınabilir yada kalorifer ayar düğmesi 1 konumuna getirilir.

Bosch kombi nasıl kullanılır, ayarları nasıl yapılır, arıza durumlarında ne yapmak gerekir, tüm sorularınzi için firmamızı arayarak teknik destek ve Bosch kombi arıza giderme servisinden yararlanabilirsiniz.