Avcılar Buderus Servisi

"Avcılar Buderus Servisi"

Avcılar Buderus Servisi

Avcılar Buderus Servisi

Buderus kombi hata kodları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Arıza çözümü için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Avcılar Buderus Servisi olarak arıza bakım tamir teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Buderus kombi hata kodları ve işaretleri

Buderus kombi h hatası :

– H şeklinde gözüken Buderus kombi h işareti cihazın ısıtma işletmesinde olduğunu gösterir. En uygun konfor derecesi 60’tır. Bir arıza durumu değildir.

Buderus kombi h işareti ( =h ) : = H şeklinde görülen Buderus kombi =H işareti, cihazın sıcak su işletmesinde olduğunu gösterir. Buderus kombi arıza kodları h ve diğer işaretlere kılavuzdan da bakabilirsiniz.

Buderus kombi H 0 7 arızası : Buderus kombi düşük su basıncı ile ortaya çıkar. Buderus kombi bar seviyesini kontrol edip gerekliyse su ekleyiniz.

Buderus kombi A6 arızası : Buderus kombi brülör ateşlemiyor ise bu arıza görüntülenir. Buderus kombi iyonizasyon arızası ile ortaya çıkabilir. Kombiye gelen gaz vanaları kontrol edilmeli ve cihaz resetlenerek tekrar çalıştırılmalıdır. Arıza devam ederse ateşleme grubu teknisyen tarafından kontrol edilmelidir.

Buderus kombi ef arızası : Kombide ateşleme ile alakalı bir arıza kodudur. Alevin oluşması ile düzelebilir. Arıza tespiti ile cihazın gaz ayarları kontrol edilmelidir.

Buderus kombi iyonizasyon arızası, Buderus kombi brülör ateşlemiyor, Buderus kombi H 0 7 arızası, Buderus kombi =H işareti, Buderus kombi arıza kodları h, Buderus kombi h işareti, Buderus Kombi Hata Kodları, Buderus kombi h hatası, Buderus kombi h işareti ( =h ), Buderus kombi fh arızası, Buderus kombi arıza kodları h, Buderus kombi arıza kodları 3a, Buderus kombi arıza 4, Buderus kombi A6 arızası, Buderus kombi C3, Buderus kombi E10 hatası, Buderus kombi ef arızası, Buderus kombi B3 arızası, Buderus kombi cl arızası, Buderus kombi ce arızası

Buderus Kombi Hata Kodları

 

Buderus kombi r E işareti :  Cihazın resetlendiğini gösterir.

Buderus kombi 7 C arızası : Anlık bir elektrik kesintisi gerçekleştiği için görülür. Cihazı yeniden başlatınız.

Buderus kombi 2 E arızası : İşletme basıncının çok düşük olması ile ortaya çıkar. Su doldurarak cihazı tekrar çalıştırınız.

Buderus kombi 0 A arızası : Cihaz tesisata suyu aktaramadığı için kendisini bekleme moduna alır ve ekranda bu işaret gözükür. Petek vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz. Hava alma işlemi yapınız.

Buderus kombi 0 Y Arızası : Buderus kombi ısıtma sensörlerinin yüksek sıcaklık ölçmesi ile ortaya çıkar . Cihazın suyu yetersiz, tesisatta hava ve petekler kapalı olabilir.