Büyükçekmece Kombi Servisleri

"Büyükçekmece Kombi Servisleri"

Büyükçekmece Kombi Servisleri

Büyükçekmece Kombi Servisleri

Öncelikle kombi seçerken çoğumuzun dikkat ettiği noktalardan biri ekonomik olması ve ısı yoğunluğudur. Evinizi ısıtırken, Dünyamızı da düşünerek küresel ısınma karşıtı olan yoğuşmalı kombi tercih etmelisiniz.  Kombi satın alırken yoğuşmalı kombinin fiyatı size yüksek gelse de yılın sonunda doğalgaz faturanızda %45 oranında kâr elde etmiş olacaksınız. Büyük kombi üreticilerine göre en geç 5 sene içinde kombilerin %90’ı yoğuşmalı kombiye dönüşecek.

Kombi seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğalgazın kullanılmaya başlandığı 1989 yılından itibaren yaklaşık 3 milyon ev artık kombi ile ısınmaktadır. İyi bir araştırma sonunda karar vereceğiniz kombi markası ile çalışmalı ve mutlaka satın aldığınız markanın uzman ve konu hakkında eğitimli personelleri kombinizi montaj etmelidir. Unutmayın ki güvenliğiniz önemlidir

Uzman ekibimiz ile geniş aglardayiz..

Dış cephe izolasyonu yaptırdığınız binaları ısıtmak çok daha kolay ve ekonomiktir. Ayrıca ısıtılan bölgenin her noktasında homojen bir sıcaklık sağlayarak ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını azaltır. Rutubetlenmeyi önleyen dış cephe izolasyonu aynı zamanda ısı kaybı ve ısı kazançlarını da dengede tutar.

Eğer kombi kullanırken ekonomik olacağınızı düşündüğünüz için petekleri kapatıyor iseniz,kombinizden iyi bir performans beklemeyin. Evin her tarafına yayılan sıcaklık her zaman daha iyi bir ısınmaya sebep olacaktır.Çünkü kombiler iç mekanın ısısını 21 derece ısıtmaya yönelik tasarlanmıştır. Bu nedenle peteği kapalı olan odayı da 21 derecede sabit tutmak için tahmininizden fazla enerji harcar.

Bu ve benzeri konular hakkında bilgi almak ve kombi tamiri için gereken tüm konular için bize ulaşın

BÜYÜKÇEKMECE İLÇESİ , BÜYÜKÇEKMECE MERKEZ , 19MAYIS , AHMEDİYE , ALKENT2000 , ATATÜRK , BAHÇELİEVLER , CELALİYE , CUMHURİYET , DİZDARİYE , FATİH , GÜZELCE , HÜRRİYET , KAMİLOBA ,KARAAĞAÇ , KUMBURGAZ , MİMAROBA , MİMARSİNAN , MURATBEY , MURATÇEŞME , SİNANOBA , TEPECİK , TÜRKOBA , ULUS MAHALLESİ-SEMTİ
Başta olmak üzere tüm Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetinizdeyiz..