Bakırköy Demirdöküm Servisi

"Bakırköy Demirdöküm Servisi"

Bakırköy Demirdöküm Servisi

Bakırköy Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi 01 Hatası ve diğer tüm arızalar için çağrı merkezimizden bilgi alabilir servis kaydı bırakabilirsiniz. Bilgi için arayınız. Bakırköy Demirdöküm Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti için arayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi 01 hatası veya demirdöküm kombi F01 hatası  kombide aşırı ısınma hatasıdır. Tesisat suyu sıcaklığının çok yükselmesi veya kombi eşanjör bölgesindeki aşırı sıcaklık durumunda cihaz çalışmayı durdurur ve arızaya geçer. Kombide bulunan limit termostat arızasında bu hata ortaya çıkabilir.

Demirdöküm Kombi 01 Hatası, demirdöküm kombi 01 arızası, demirdöküm 01 hatası, demirdöküm F01 arızası, demirdöküm kombi F01 arızası, demirdöküm F1 hatası,

Demirdöküm Kombi 01 Hatası

Kombi kendisini korumaya alır. Arızanın düzelmesi için arızalı parçanın değişimi gerekir. Kullanıcı cihazın tekrar devreye girmesi için reset tuşuna 1 kez basarak denemeli arızanın devam etmesi halinde teknik servis çağırmalıdır.

Demirdöküm kombilerde 01 hatası, F1 hatası, F01 hatası şeklinde görülen bu arıza durumlarında aşırı ısınma termostatı kontrol edilerek gerekliyse değiştirilmelidir.

Tüm kombi yedek parça ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. demirdöküm vinto f1 arızası, demirdöküm kombi f1 hatası nasıl giderilir