Büyükçekmece Demirdöküm Servisi

"Büyükçekmece Demirdöküm Servisi"

Büyükçekmece Demirdöküm Servisi

Büyükçekmece Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi 05 Hatası ve diğer tüm kombi hataları, bakımları için kaliteli ve güvenilir servislerimizden yararlanabilirsiniz. Büyükçekmece Demirdöküm Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Demirdöküm kombi 05 hatası çoğu model için baca çekişinde hava akışının sağlanamadığı durumlarda görülen bi arızadır. Demirdöküm Vinto kombi 05 hatası ve Demirdöküm İsofast kombi 05 hatası ise aşırı ısınma emniyeti arızasıdır.

Demirdöküm Kombi 05 Hatası, demirdöküm kombi 05 arızası, demirdöküm vinto kombi 05 hatası, demirdöküm isofast kombi 05 hatası, demirdöküm kalisto kombi 05 hatası, demirdöküm atron kombi 05 hatası, demirdöküm kombi prosestat arızası, demirdöküm kombi fan motor arızası, demirdöküm kombi baca arızası, demirdöküm kombi baca termostatı arızası

Demirdöküm Kombi 05 Hatası

Demirdöküm kombi 05 arızası alıyorum ne yapmalıyım ?

Kombinizde bu arıza mevcut ise kombi bacasının yerinden çıkıp çıkmadığını tıkanıklık olup olmadığını kontrol ederek cihazı resetleyiniz. Reset attığınız halde kombi 05 hatası gösterirse kombinin hava prosestatı veya fan motoru arızalı olabilir. Fan motorunu devreye sokan elektronik karttan kaynaklı olarakta bu arıza görülebilir. Bacalı kombilerde ise baca termostatı arızası olduğunda bu hata oluşur.Teknik ekip tarafından arızanın kontrol edilmesi ve giderilmesi için en kısa zamanda kombi servisine başvurmalısınız.