Küçükçekmece Demirdöküm Servisi

"Küçükçekmece Demirdöküm Servisi"

Küçükçekmece Demirdöküm Servisi

Küçükçekmece Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi genleşme tankına hava nasıl basılır, hava basıncı ne olmalıdır çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Küçükçekmece Demirdöküm Servisi olarak kombi bakım tamir teknik servis verilmektedir.

Demirdöküm Kombi Genleşme Tankına Hava Nasıl Basılır

Kombilerde kombi içerisindeki suyu dengeleyen genleşme tankıdır. Tank içerisinde hava yetersiz olduğu zaman bar göstergesinde yükselme olur ve cihaz su akıtır. Su basıncındaki azalma kombinin arızaya geçmesine sebep olabilir.

kombiye hava nasıl basılır, kombiye hava basma, kombi genleşme tankına hava basılması, kombi genleşme tankı basıncı kaç olmalı, demirdöküm kombi genleşme tankına hava nasıl basılır, demirdöküm kombi genleşme tankı fiyatı

Demirdöküm Kombi Genleşme Tankına Hava Nasıl Basılır

Demirdöküm kombi su tankına hava nasıl basılır ?

Öncelikle tahliye musluğundan kombideki su boşaltılır. Pompa yardımı ile 1.2 bar olacak şekilde hava basılır. Bu işlem esnasında tahliye musluğu açık olmalı ve buna dikkat edilmelidir. Hava basma işleminden sonra kombiye gereken değere kadar su doldurup tekrar cihaz çalıştırılır.

Kombi hakkında sorularınız ve servis parça talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. En kısa zamanda size çözüm sunulacaktır.