Mecidiyeköy Demirdöküm Servisi

"Mecidiyeköy Demirdöküm Servisi"

Mecidiyeköy Demirdöküm Servisi

Mecidiyeköy Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi Hava Akışında Problem ve hava akış hatası alıyorsanız arıza tespiti için kaliteli ve güvenilir servislerimizden yararlanabilirsiniz. Mecidiyeköy Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi hava akışında problem olması, hava başarısızlığı kombinin arızaya geçmesine ve F02 arıza kodu vermesine neden olacaktır. Bu durumda cihaz çalışmaz ve kullanıcı cihazı resetlemeyi denemelidir. Arıza kodu hala ekranda beliriyorsa teknik servis çağırmanız gereklidir.

demirdöküm kombi hava akışında problem, demirdöküm kombi hava akış hatası, kombi hava başarısızlığı, kombi prosestat arızası, kombi baca sensörü arızası, kombi hava akış arızası

Demirdöküm Kombi Hava Akışında Problem

Demirdöküm kombi hava akışıı sorununun oluşmasının nedenleri nelerdir ?

Kombi içerisindeki parçalardan prosestat ya da baca sensörü ile igili arızalarda bu problem oluşmaktadır. Bu durumda kombi prosestatı değiştirilerek kontrol edilmeli fan temizlenerek denenmelidir. Arızanın devamı halinde baca kontrol edilmelidir.

Firmamızı arayarak arıza hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç halinde servis kaydı bırakarak servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kombiye ait yedek parça temin etmek içinde bize ulaşabilirsiniz.