Başakşehir Demirdöküm Servisi

"Başakşehir Demirdöküm Servisi"

Başakşehir Demirdöküm Servisi

Başakşehir Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi kart tamiri, yedek parça ve arıza servisi için bizi arayabilirsiniz. Kombi anakart tamiri 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Başakşehir Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Kombilerin çalışma sistemini kumanda eden ve çalışması hakkında bilgileri ekrana ileten kombi elektronik kartıdır. Kombi anakartı da diyebileceğimiz elektronik kart kombinin en önemli kısmı hatta beyni diyebiliriz. Kombi kart arızalarında hiç çalışmayabilir ya da sürekli arızaya geçer düzenli çalışmaz. Fiyat olarakta pahalı olan kombi kartı gerektiğinde değiştirilebilir fakat kart tamiri yapılarak da daha ekonomik olarak sorun giderilebilir. Kombi kart tamiri ile kart üzerinde zarar görmüş olan elektronik devreler düzeltilir ve çalışır hale getirilir.

demirdöküm kombi kart tamiri, demirdöküm kombi kart revizyonu, kombi kart tamiri, kombi elektronik kart tamiri, kombi anakart tamiri, demirdöküm kombi elektronik kart tamiri,demirdöküm aden kombi kart tamiri, demirdöküm kalisto kombi kart tamiri, demirdöküm atron kombi kart tamiri, demirdöküm neva kombi kart tamiri, demirdöküm nepto kombi kart tamiri, demirdöküm nepto kombi kart tamiri, demirdöküm nitron kombi kart tamiri

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

 

Demirdöküm kombi kullanıcıları Demirdöküm kombi kart tamiri için bizi arayarak bu hizmetimizden yararlanabilirler. 1 yıl garantili olmak üzere elektronik kart tamiri servis dahil yapılmaktadır. Demirdöküm markası için anakart tamiri yaptığımız modeller aşağıdadır.

Demirdöküm Aden kombi kart tamiri, Demirdöküm Kalisto kombi kart tamiri, Demirdöküm Atron kombi kart tamiri, Demirdöküm Neva kombi kart tamiri, Demirdöküm Nitron kombi kart tamiri, Demirdöküm Nepto kombi kart tamiri, Demirdöküm İsofast kombi kart tamiri, Demirdöküm Tayros kombi kart tamiri

Kombi kartı neden arızalanır ?

Kombi düzenli olarak gelen şebeke elektriği ile çalışır. Elektrikte yaşanan voltaj iniş çıkışları, elektriklerin kesilip gelmesi gibi durumlarda kombi elektronik kartı arızalanmaktadır. Bunun yanı sıra cihazın yanlış ayarlarda kullanılması, cihaz içi tıkanıklıklar, atık gaz tahliyesinde yaşanan sıkıntılarda da kombinin anakartı zarar görebilir.