İkitelli Demirdöküm Servisi

"İkitelli Demirdöküm Servisi"

İkitelli Demirdöküm Servisi

İkitelli Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi Peteklere Sıcak Su Gelmiyor ise arıza tespiti için çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. İkitelli Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Peteklere Sıcak Su Gelmiyor

Kombi çalışma prensibi olarak suyun ısıtılması ve dağıtılması şeklinde çalışır. Isıtılan su sıcak su olarak banyoda muslukta kullanılır. Aynı zamanda ısınmayı sağlayan kombi peteklerinede sıcak su gönderilir. Kombi peteklere sıcak su gelmiyor ise petekler ısınmayacak ve ısıtma yapamayacaktır.

Demirdöküm Kombi Peteklere Sıcak Su Gelmiyor, kombi peteklere sıcak su gelmiyor, kombi petekleri ısıtmıyor, demirdöküm kombi petekleri ısıtmıyor

Demirdöküm Kombi Peteklere Sıcak Su Gelmiyor

Demirdöküm peteklere sıcak su gelmiyor ise kombi çalışmıyor suyu ısıtmıyor olabilir. Kombi ısıttığı suyu sisteme aktaramıyor da olabilir. Kullanıcı bazı basit kontrolleri yaptıktan sonra hala aynı sıkıntıyı yaşıyorsa kombi içerisinde bulunan bazı parçalardaki arızalardan kaynaklı olarak peteklere sıcak su gelmiyordur. Teknik servis çağırılarak arıza tespiti yapılmalıdır.

Tüm kombi yedek parça ihtiyaçları ve servis için arayınız.