Florya Demirdöküm Servisi

"Florya Demirdöküm Servisi"

Florya Demirdöküm Servisi

Florya Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi resetlemek ve cihazı çalışır hale getirebilmek için telefon desteği alabilir arıza tespiti için servis talebinde bulunabilirsiniz. Florya Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Resetlemek

Kombi herhangi bir sebeple arızaya geçtiği zaman kullanıcı kombiye reset atma işlemi yaparak tekrar çalıştırıp düzelmesini sağlayabilir. Bazı durumlarda reset atma işlemi cihazın tekrar çalışmasını sağlar. Eğer cihaz çalışmayıp tekrar arızaya geçerse teknik servisten destek alınmalıdır.

Demirdöküm Kombi Resetlemek, demirdöküm kombi reset düğmesi, demirdöküm kombi reset atma, demirdöküm kombi resetleme nasıl yapılır

Demirdöküm Kombi Resetlemek

 

Demirdöküm kombi resetleme nasıl yapılır ?

Demirdöküm kombi resetleme için eğer cihazda reset tuşu varsa bu tuşa üç saniye basılı tutularak bırakılır. Cihaz resetlenmiş olur. Eğer reset tuşu yok ise elektrik şalteri açılıp kapatılarak cihazın tekrar çalışması sağlanabilir. Reset atma işlemi başarısız olursa cihaz arızası için kullanma kılavuzundan bilgi alabilir ihtiyaç durumunda kombi servisi çağırarak arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm kombi arızaları ve yedek parça temini için bizi arayabilirsiniz.