Gürpınar Demirdöküm Servisi

"Gürpınar Demirdöküm Servisi"

Gürpınar Demirdöküm Servisi

Gürpınar Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi sıcak su sensörü ile igili arızalarda ve demirdöküm kombi sıcak su sensörü fiyatı için bizi arayınız. Servis içinde arayabilirsiniz. Gürpınar Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Sıcak Su Sensörü

Kombi sıcak su sensörü , kullanıcıların sıcak su musluğundan almak istediği su sıcaklığını ayarlayıp dengede tutan algılayıcı parçadır. Kombi sıcak su vermiyor ise bu parçanın arızalanmış olma ihtimali vardır. Kombide suyun aşırı veya soğuk gelmesi durumlarında da cihaz arıza gösterebilir. Kullanıcı kombinin su seviyesine kontrol ettikten sonra basınç normalse teknik servis çağırarak arıza tespiti yaptırmalıdır. Demirdöküm sıcak su sensörü arızaları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

demirdöküm kombi sıcak su sensörü, demirdöküm kombi sıcak su sensörü fiyatı, sıcak su sensörü, kombi sıcak su sensörü, demirdöküm kombi sıcak su vermiyor, demirdöküm sıcak su sensörü arızası, Kombiler neden sıcak su vermez

Demirdöküm Kombi Sıcak Su Sensörü

Kombiler neden sıcak su vermez ?

Demirdöküm kombi modellerinde sensör dışında fan arızalarında, 3 yollu motor arızalarında, kombi suyu yetersizse , sıcak su türbini arızalıysa yine cihaz sıcak su vermeyecektir. Teknisyenler tarafından arızanın giderilmesi gereklidir.