Yeşilköy Demirdöküm Servisi

"Yeşilköy Demirdöküm Servisi"

Yeşilköy Demirdöküm Servisi

Yeşilköy Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi su akıtıyor ve cihaz arıza veriyorsa, arızanın tespiti ve giderilmesi için teknik servisimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Yeşilköy Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Su Akıtıyor

Tesisat suyunun ısıtılması ve sirkülasyonu sistemiyle çalışan kombilerde kombide yetersiz su basıncının olması bazı arızalar yol açar. Bu yüzden kombi su akıtıyor ise bunun önlenmesi gerekir. Demirdöküm kombi su damlatıyor ise bunun birden fazla sebebi bulunmaktadır.

demirdöküm kombi su akıtıyor, kombi su akıtıyor, kombiden su damlıyor, kombinin altından su akıyor, kombim su akıtıyor, kombimde sürekli su akıyor, kombi çok miktarda su akıtıyor

Demirdöküm kombi su akıtıyor ne yapmalıyım ?

Demirdöküm su akıtıyor ise su basıncı bar saatinde düşer veya cihaz arızaya geçer. Arıza şu parçalardan kaynaklanabilir ; genleşme tankının havası bitmiş veya patlamış ise, plakalı eşanjör delinmiş ise, doldurma musluğu arızalı ise, ana eşanjör arızalarında, cihaz su akıtacaktır. Teknik servis çağırılarak arıza tespiti yaptırılmalı, su akıtmasının sebebi olan parça bulunarak değiştirilmelidir.

Kombi yedek parçaları ve servis için firmamızı arayabilirsiniz.