Bahçelievler Demirdöküm Servisi

"Bahçelievler Demirdöküm Servisi"

Bahçelievler Demirdöküm Servisi

Bahçelievler Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi su almıyor, kombiye su vermekte problem yaşıyorsanız teknik servis desteği için bizi arayabilirsiniz. Servislerimizden yararlanabilirsiniz. Bahçelievler Demirdöküm Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Su Almıyor

Kombilerdeki su basınç seviyesi düştüğü zaman kullanıcının kombiye su vererek su basınç değerini olması gereken 1,2 – 1,7 arasında ayarlaması gerekmektedir. Demirdöküm kombiye su almıyor ise suların kesik olmadığından emin olunmalıdır, kombideki tıkanıklık su almamasına sebep olabilir. bu tür bir problem yok ise kombideki doldurma vanası kontrol edilmelidir.

demirdöküm kombi su almıyor, kombiye su verilmiyor, demirdöküm kombiye su veremiyorum, demirdöküm kombiye su nasıl verilir, kombiye su veremiyorum ne yapmalıyım

Demirdöküm Kombi Su Almıyor

Demirdöküm kombiye su veremiyorum ne yapmalıyım ?

Demirdöküm kombi su basıncı düşük olmasına rağmen su almıyorsa cihazın su girişinde doldurma musluğu arızalıdır. Teknik servis çağırarak su doldurma musluğunu değiştirmeniz gereklidir.

Tüm kombi yedek parça ihtiyaçlarınız ve parça değiştirme servis için firmamızı arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Aynı gün için özel servis hizmeti vermekteyiz.