Bağcılar Demirdöküm Servisi

"Bağcılar Demirdöküm Servisi"

Bağcılar Demirdöküm Servisi

Bağcılar Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi su basma işlemi nereden yapılır, nasıl yapılmalıdır çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Servis için arayınız. Bağcılar Demirdöküm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi su basma işlemi alt kısmında bulunan doldurma musluğundan yapılır. Demirdöküm model kombilerde doldurma musluğu siyah yada mavi vana şeklinde bulunur. Bazı durumlarda sıkışma sözkonusu olabilir dikkatlice çevrilmelidir. Kapatılırkende iyi kapatılmalı yoksa su damlatabilir.

 

demirdöküm kombi su basma, demirdöküm kombi su basma işlemi nerden yapılır, kombiye su basma, demirdöküm kombiye su nasıl verilir,

Demirdöküm kombi su basma nasıl yapılır ?

Doldurma musluğu açılarak bar saati yeterli su basıncı gösterene kadar beklenir. İstenilen değerde iken tekrar kapatılır. Ortalama kombilerde su basınç seviyesi 1.5 bar civarındadır. Kombide su basıncı 1 barın altına düştüğü durumlarda cihaz çalışmayabilir ve arızaya geçer. Kullanıcı 1.5 bar civarında bu seviyeyi ayarlamalıdır.

Demirdöküm kombi yedek parça ihtiyaçlarınız ve arıza servis talepleriniz için firmamızı arayarak kayıt bırakabilir destek alabilirsiniz.