Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz Soba Servisi olarak ihtiyacınız olan hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Doğalgaz sobası, doğalgaz ile çalışarak ısınma ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Bacalı ve hermatik olmak üzere iki çeşittir. Doğalgaz sobası çevreye karşı temiz ve konforlu bir ısıtma sistemidir.

 

Doğalgaz Soba Servisi, dogalgaz soba servisi, doğalgaz soba bakımı, doğalgaz sobası arıza, doğalgaz soba tamiri

Doğalgaz sobalarının kullanımında özellikle gaz kaçağı olmaması önemli bir konudur. Gaz zehirlenmesine yol açmaması için montaj ve bağlantıları iyi yapılmış olmalıdır. Soba baca çıkışının iyi olması, belirli periyotlarda kontrol edilmesi gereklidir. Kullanım öncesi gaz kokusu varsa cihaz çalıştırılmamalı ilgili yerlere bildirilmelidir.

Kullanıcı doğalgaz sobasını önerilen ayarlarda ve şekilde kullanmalıdır. Zamanla oluşabilecek arızaları ciddiye almak önemlidir. Arıza durumlarında teknik servis çağırarak en kısa zamanda sorunun giderilmesi gerekir.

Doğalgaz sobası için servis çağırmanız gereken durumlardan bazıları şunlardır; Sobanız ateşleme yapmııyorsa, sobanızın koruma camı kırılmışsa, doğalgaz sobasını yakarken zorlanıyorsanız gazı kesin odayı havalandırın ve servis çağırınız.

Bakımsız Doğalgaz sobası gaz kaçaklarına sebep olabilir lütfen doğalgaz sobanıza bakım yaptırınız.

Doğalgaz Soba Servisi

Not: Doğalgaz sobası kullanan evlerde menfez havalandırmalarını kesinlikle kapatmayınız, içerideki karbondioksit oranı yükseleceği için zehirlenme durumunuz olabilmektedir.

Doğalgaz soba servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Doğalgaz soba servis hizmeti verdiğimiz markalar

Arçelik As Royal Auer Baymak
Beko Delonghi Demirdöküm Eca
Fujiyama Hoşseven Mira Silver
Simtaş Sunfire Süsler