Küçükçekmece Eca Servisi

"Küçükçekmece Eca Servisi"

Küçükçekmece Eca Servisi

Küçükçekmece Eca Servisi

Eca Kombi 10 Hatası ve diğer kombi hataları, arızaları ve şikayetleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Destek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Küçükçekmece Eca Servisi tamir bakım arıza teknik servis için arayabilirsiniz.

Eca kombi 10 hatası kombi tesisat su basıncının düşük olmasından kaynaklanan arızadır. Su basıncının düşük olmasından dolayı sirkülasyon pompası suyu rahat çeviremez ve arıza verir. Eca kombi 10 arızası için kombi su basıncını ayarlamalısınız. Kombi su basıncı ideal olarak 1.5 bar seviyesinde olmalıdır. Seviye çok düştüğü zaman Eca kombi 10 arıza kodu gösterir ve çalışmaz.

Eca Kombi 10 Hatası, Eca kombi 10 arızası, Eca kombi 10 arıza kodu, eca kombi doldurma musluğu, eca kombi su basma, eca kombi su basınç ayarı, kombi su basınç değeri, kombi tesisat su basıncı

Eca Kombi 10 Hatası

Eca Kombi 10 arızası için ne yapabilirim ?

Kombinize alt kısmında bulunan eca kombi doldurma musluğunu açarak su basınız. Kombi su basınç değeri 1.5 barı geçtiğinde musluğu kapatınız. Açık bırakmayınız eğer fazla su basılırsa kombi su akıtır. Düşük ihtimalde olsa tesisatta boruların ek yerinden patlamasına sebep olabilir. Ayarları yaptığınız halde kombi bar göstergesinde ibre sürekli değişiyorsa teknik servisten destek almanızı tavsiye ederiz. Bar göstergesi ve doldurma musluğu ile alakalı arıza olabilir.

Eca Kombi Hata Kodu 10 ve diğer hatalar için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz.