Bakırköy Eca Servisi

"Bakırköy Eca Servisi"

Bakırköy Eca Servisi

Bakırköy Eca Servisi

Eca Kombi Arıza Kodları c6 ve diğer arıza kodları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Bakırköy Eca Servisi kombi tamiri ve bakım arıza hizmeti verilmektedir.

Eca Kombi Arıza Kodları c6

Eca kombi C6 arızası nedir ?

Eca kombi arıza kodu c6 arızası kombinin atık gaz sisteminde sorun olduğu zaman meydana gelir. Eca kombi arıza kodu 6 gösteriyorsa arıza kaynağı eca fan motor arızası veya eca elektronik kart arızası olabilir. Eca kombi anakart arızası ve eca kombi fan arızası için bizi arayarak teknik servis isteyebilirsiniz. Teknik ekiplerimiz en kısa sürede arızayı tespit edip giderilmesini sağlayacaktır.

Eca Kombi Arıza Kodları c6, Eca whiteplus Kombi c6 Arızası, Eca Kombi c6 Arızası, eca kombi fan motor arızası, eca kombi elektronik kart arızası, eca kombi fan arızası, eca kombi anakart arızası, eca kombi fan çalışmıyor, kombi c6 arızası

Eca Kombi Arıza Kodları c6

Eca whiteplus kombi c6 arızası için ne yapabilirim ?

Öncelikle kombi c6 arızası gösteriyorsa baca çekişini kontrol ediniz. Baca yerinden çıkmış veya tıkanmış olabilir. Baca hattında problem yoksa cihazı resetleyerek tekrar çalıştırınız. Eca kombi fan çalışmıyor ise yine bu arızayı gösterecektir. Eca kombi arıza kodu c6 gösteriyorsa diğer ihtimal fanın çalışmasını sağlayan eca kombi elektronik kart ile alakalı bir problem olmasıdır. Kullanıcı gerekli kontrolleri yaptıktan sonra arızanın devam etmesi durumunda teknisyen desteği almalıdır.