Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor

"Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor"

Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor

Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor

Eca kombi ateşleme yapmıyor ise bunun birden fazla sebebi olabilmektedir. Kombi ateşleme yapmadığı zaman çalışmaz arızaya geçer arıza kodu E1 gösterir. İlk olarak kombi neden ateşlemez bunu düşünmeliyiz. Kombi doğalgaz ile çalışan elektrik ile devreye giren bir cihazdır. Bu sebeple ilk olarak elektrik bağlantısı ve kombi gaz vanalarının kontrol edilmesi gerekir. Özellikle bu şikayette bulunan bir kullanıcının sonradan gaz vanasının kapalı olduğunu söylediğine sık rastlamaktayız. Eca kombi ateşleme yapmıyorsa gaz vanalarını kontrol edip daha sonra teknik servis çağırınız.

Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor, kombi ateşleme yapmıyor, gaz valfi arızası, kombi elektronik kart arızası, iyonizasyon arızası, kombi neden ateşlemez, Eca kombi ateşleme yapmıyor ise sebebi ne olabilir, eca kombi gaz vanası

Eca Kombi Ateşleme Yapmıyor

Eca kombi ateşleme arıza sebebi ne olabilir ?

Kombideki arızadan dolayı kombi ateşleme yapmıyor ise arıza tespiti yapılarak çözüm aranmalıdır. Kombinin ateşleme sisteminde gaz valfi arızası, iyonizasyon arızası, kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir. Kullanıcı bu arıza durumunda gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırmalı arızanın devam etmesi durumunda teknik servis çağırarak destek almalıdır.