Başakşehir Eca Servisi

"Başakşehir Eca Servisi"

Başakşehir Eca Servisi

Başakşehir Eca Servisi

Eca Kombi E1 Arızası, Eca kombi arıza kodları ve tüm Eca kombi şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Başakşehir Eca Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Eca kombi E1 arızası kombide alev oluşmadığı ateşlemenin gerçekleşmediğine dair bir arızadır. Kombi ateşleme yapmadığı için çalışmaz. Kombinin ateşleme yapamabilmesi için kombiye elektrik geliyor olması, kombiye doğalgaz geliyor olması ve kombinin ateşleme gaz grubunun normal çalışıyor olması gereklidir. Eca kombi ekranda 1 yazıyor ise kullanıcı bazı kontrolleri yapıp arızanın devamı halinde teknik servis çağırmalıdır. Eca Kombi Arıza Kodları 1 için çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eca Kombi E1 Arızası, Eca Kombi Arıza Kodu 1, Eca Kombi Arıza Kodları 1, Eca Kombi Hata Kodları 1, Eca kombi iyonizasyon arızası, Eca kombi gaz valf arızası, Eca kombi elektronik kart arızası

Eca Kombi E1 Arızası

Eca kombi E1 arızası için ne yapabilirim ?

Kullandığınız Eca confeo Kombi Arıza Kodu 1 gösteriyorsa ilk olarak cihaza elektrik geldiğinde emin olunuz. Kombinin gaz vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz. Kontroller sonrası cihazı resetleyerek tekrar çalıştırınız. Arızanın devam etmesi halinde kombinin çalışma sisteminde arıza vardır. Muhtemel arızalar Eca kombi iyonizasyon arızası, Eca kombi gaz valf arızası, Eca kombi elektronik kart arızası olabilir. Arıza tespiti yapılmalı ve arıza giderilmelidir.

Eca confeo Kombi Hata Kodları 1 ve diğer tüm hata kodları için, kombinizle ilgili şikayetleriniz için firmamızı arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. confeo kombi e1 hatası