Eca Kombi Kart Tamiri

"Eca Kombi Kart Tamiri"

Eca Kombi Kart Tamiri

Eca Kombi Kart Tamiri

Eca Kombi Kart Tamiri

Kombilerde devreye girmesini sağlayan ve gerekli yerlere çalışması için sinyal veren elektronik kart bulunur. Kombinin anakartı da denilen bu parça bir çok sebepten dolayı arızalanabilir. Özellikle şebekeden düşük yada yüksek voltaj gelmesi kombi elektronik kart arızası meydana getirmektedir. Eca kombi kart arızası için öncelikle arıza tespiti yapılarak kartın arızalı olduğundan emin olunmalıdır. Eğer arıza kesin kartta ise elektronik kart tamiri yapılmalı veya değiştirilmelidir. Eca kombi elektronik kart tamiri için firmamızı arayarak fiyat ve servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eca Kombi Kart Tamiri, eca kombi elektronik kart tamiri, kombi kart tamiri, eca kombi kart arızası, eca kombi elektronik kart arızası, kombi kart arızası, kombi elektronik kart arızası, kombi kart tamiri nasıl yapılır

Eca Kombi Kart Tamiri

 

Kombi kart tamiri nasıl yapılır ?

Arızalı olan kombi kartı test cihazına bağlanarak üzerinde hata tespit edilir. Kart üzerinde ilgili parça değiştirilerek tekrar test edilip arızası giderilir. Bazı durumlarda kart tamiri edilemiyor olabilir bu durumda başka kart takılması gereklidir. Eca kombi kart tamiri ve yeni kart için çağrı merkezimizi arayınız.