Esenler Eca Servisi

"Esenler Eca Servisi"

Esenler Eca Servisi

Esenler Eca Servisi

Eca Kombi Kırmızı Işık hatası ve kombi arızası için firmamızı arayarak teknik bilgi ve servis isteyebilirsiniz. Aynı gün için hizmet vermekteyiz. Esenler Eca Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Eca kombi kırmızı ışık Eca model kombilerde arıza durumlarında uyarı veren hata ışığıdır. Eca kombi de kırmızı ışık yanıyor ise kombi ayarlarını kontrol ederek resetleyip tekrar çalıştırmayı deneyiniz. Eğer Eca kombi kırmızı ışık hatası hala devam ederse teknik servis çağırınız. Eca kombi ışık yanıp sönüyor olması kesin arıza olduğu anlamına gelmez. Kombiye gaz gelmiyorsa veya gaz vanaları kapalıysa yine kırmızı ışık hatası görülebilir. Arıza giderildiği zaman bu ışık söner ve uyarı vermez.

Eca Kombi Kırmızı Işık, Eca kombi de kırmızı ışık yanıyor, eca kombi kırmızı ışık hatası, Eca kombi ışık yanıp sönüyor, kırmızı ışık hatası, Eca kombi kırmızı ışık yanıp sönüyor

Eca Kombi Kırmızı Işık

Eca kombi kırmızı Işık yanıp sönüyor ise çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilir gerekli görürseniz servis kaydı bırakabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz eca kombi yedek parçalarını da firmamızdan temin edebilirsiniz.