Eca Kombi Petekler Isınmıyor

"Eca Kombi Petekler Isınmıyor"

Eca Kombi Petekler Isınmıyor

Eca Kombi Petekler Isınmıyor

Eca kombi petekler ısınmıyor kombilerde en sık rastlanan şikayetlerden birisidir. Havaların soğumasıyla kullanıcılar kombiyi ısıtma konumunda çalıştırmakta, kombi petekler az ısıtıyor yada hiç ısıtmıyor şeklinde sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Eca kombi petekler hiç ısıtmıyor ise kombide muhtemel arıza vardır. Eca kombi petekler az ısınıyor ise hem kombiden hem de peteklerden kaynaklı olabilir. Arızanın ne olduğunu anlayabilmek için teknisyenler tarafından arıza tespiti yapılmalıdır.

Eca Kombi Petekler ısınmıyor, kombi petekler az ısıtıyor, Eca kombi petekler az ısınıyor, Eca kombi petekler hiç ısıtmıyor, Kombi çalışıyor fakat petekler yeteri kadar ısınmıyor, kombi ve petek bakımı, kombi ve petek bakım ücreti, petek bakım ücreti, kombi petek bakımı nasıl yapılır, kombi bakım ücreti

Eca Kombi Petekler Isınmıyor

Kombi çalışıyor fakat petekler yeteri kadar ısınmıyorsa, bu durum peteklere uzun süredir bakım yapılmadığından kaynaklanır. Zamanla tesisatta içerisindeki kirlenme tıkanıklıklara sebep olur. Bu nedenle petekler az ısınır, bir kısmı ısınır bir kısmı ısınmaz. Bu sorunu yaşamamak için kombi ve petek bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Eca kombi petekler ısınmıyor ise en kısa zamanda bir kombi servisi ile irtibata geçiniz.

Kombi petek bakımı nasıl yapılır ?

Kombide arıza olup olmadığı kontrol edilir. Kombi ayarları  ve temizliği yapılır. İlaçlı bir şekilde makina kullanılarak peteklerin temizliği yapılır. Tesisat içerisinde kirlenme bu şekilde tahliye edilir.

Kombi bakım ücreti, kombi ve petek bakım ücreti için çağrı merkezimizi arayarak fiyat ve servis bilgisi alabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda kaliteli ve hızlı bir servis hizmeti sunmaktayız.