Mecidiyeköy Eca Servisi

"Mecidiyeköy Eca Servisi"

Mecidiyeköy Eca Servisi

Mecidiyeköy Eca Servisi

Eca Kombi Pilot Alevi Sönüyor ve kombi çalışmıyorsa firmamızı arayarak arıza tespiti için servis talep edebilirsiniz. Aynı gün için hizmet alabilirsiniz. Mecidiyeköy Eca Servisi kombi arıza tamir bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eca Kombi Pilot Alevi Sönüyor

Kombiler ateşleme sistemine göre pilot alevli ve elektronik ateşlemeli olmak üzere ikiye ayrılır. Pilotlu kombilerde kombinin çalışabilmesi için pilot alevinin oluşması gerekir. Eca kombi pilot alevi oluşmuyor, Eca kombi pilot alevi sönüyor ise kombi ateşlemesi gerçekleşmez ve çalışmaz. Eca kombi pilot alevi yanmıyor ise teknik servis çağırarak destek alınız.

Eca Kombi Pilot Alevi Sönüyor, kombi pilot alevi sönüyor, kombi pilot alevi, eca kombi pilot alevi oluşmuyor, kombi pilot alevi oluşmuyor, pilot alevi, eca kombi pilot alevi yanmıyor, eca kombi pilot çakmak arızası, eca kombi termokupl arızası

Eca Kombi Pilot Alevi Sönüyor

 

Eca kombi pilot sönüyor ne yapmalıyım ?

Kombiyi çalıştırdığınızda pilot alevi oluşmuyorsa sıcak su muslukları kapalı olmak şartıyla kibrit ile pilotu yakmayı deneyebilirsiniz. Eğer bu şekilde pilot alevi oluşursa kombide çakmak arızalıdır değişmesi gerekir. Kombiyi çalıştırdığınızda yanıyor fakat pilot alevi sönüyor ise termokupl oksitlenmiş veya kirlenmiş olduğundan dolayı hissetmiyor olabilir. Termokupl temizlenmeli yada değiştirilmelidir.

Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.