Eca Kombi Regülatörü

"Eca Kombi Regülatörü"

Eca Kombi Regülatörü

Eca Kombi Regülatörü

Eca Kombi Regülatörü

Kombi regülatörü şebekeden gelen elektrikteki voltaj düşüş ve artışlarında, voltajı düzenleyerek kombiye zarar gelmesini önleyen bir cihazdır. Delta kombi regülatörü, Reguline kombi regülatörü olmak üzere farklı markalarda voltaj düzenleyici bulunmaktadır. Kombi regülatörü olmadan çalışan bir kombiye düşük voltaj gelmesi ile özellikle kombi eletronik kartı zarar görmektedir. Eğer kombiye çok yüksek voltaj gelirse kombi pompası ( sirkülasyon pompası ) ve kombi fan matoru da arızalanabilir.

kombi regülatörü, eca kombi regülatörü, eca elektronik kart arızası, eca düşük voltaj arızası, eca pompa arızası, eca fan motor arızası, kombi regülatörü fiyatı, eca kombi regülatörü fiyatı, delta kombi regülatörü, reguline kombi regülatörü, kombi voltaj düzenleyici

Eca Kombi Regülatörü

Kombinizin uzun ömürlü olması ve düzenli çalışması için kombi regülatörü kullanınız. Eca regülatörü fiyat bilgisi için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Teknik servislerimiz aynı gün içerisinde gelerek kombi regülatörünü takmaktadır. Diğer kombi yedek parçaları için de arayabilirsiniz.