Şişli Eca Servisi

"Şişli Eca Servisi"

Şişli Eca Servisi

Şişli Eca Servisi

Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır, hangi durumlarda resetlemek gerekir çağrı merkezimizden teknik bilgi alabilirsiniz. Servis için arayabilirsiniz. Şişli Eca Servisi kombi arıza tamir bakımı için arayınız.

Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Kombilerde çalışma sistemindeki aksaklıklar ve bazı arıza durumlarında kombi resetleme ihtiyacı duyulabilir. Reset cihazı kapatıp tekrar açmak demektir. Eca Kombi resetleme işlemi kombinin ön panelinde bulunan eca kombi reset atma tuşu ( R )  veya üzerinde çarpı işareti olan alev sembolü bulunan düğme ile sağlanır. Eca kombi reset düğmesi bulunmayan cihazlarda kombinin elektrik bağlantısı olan şalteri açıp kapatarak reset atabilirsiniz.

Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır, Eca Kombi resetleme, Eca Kombi reset düğmesi, Eca Kombi reset atma, Eca Kombi r kırmızı yanıyor, Eca Kombi reset düğmesi nerede, kombi resetleme

Eca Kombi Resetleme Nasıl Yapılır

Eca Kombi reset düğmesi nerede bulunur ?

Eca reset düğmesi kombinin ön panelinde bulunmaktadır. Bazı modellerinde ise ön taraftaki kapağı açtığınızda görülür.

Eca Kombi nasıl resetlenir ?

Eca kombi resetleme işlemi, Eca Confeo Plus, Eca Proteus Plus, Eca Calora, Eca Eurostar, Eca Fortius modelleri için reset ( R ) tuşuna 3sn basılı tutularak gerçekleştirilir. Reset attığınızda hala eca kombi r kırmızı yanıyor ise arıza olma ihtimali için teknik servis çağırınız.

Eca Kombi resetleme nasıl yapılır, Eca kombi nasıl resetlenir teknik bilgi için çağrı merkezimizi arayak destek alabilirsiniz.