Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

"Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor"

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

Kombi bir yerin sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Eca kombi sıcak su vermiyor olması kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunlardan biridir. Kombi sıcak su veya sıcak su ve ısıtma olmak üzere iki farklı konumda çalışır. Eca kombi musluk suyunu ısıtmıyor fakat petekler ısınıyorsa sıcak su ile alakalı olan  parçalardan kaynaklı arıza olabilir. Eca kombi sıcak su yok ve petekler de ısınmıyor ise ortak parçalarda da arıza olabilir. Cihazın kontrol edilmesi ve arızanın tespit edilmesi gerekir. Bu konuda firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor, Eca Kombi musluk suyunu ısıtmıyor, Eca Kombi sıcak su vermiyor, Eca kombi sıcak su akıtmıyor, Eca kombi suyu ısıtmıyor, Eca kombi sıcak su yok, Eca kombi sıcak su, Eca kombi sıcak su sorunu, Eca kombi su ısıtma sorunu, Eca kombi sıcak suda çalışıyor, Eca kombi sıcak suyu tam ısıtmıyor, Eca kombi suyu soğutuyor, Eca kombi sıcak suyu soğutuyor, Eca kombi sıcak su problemi , Eca kombi su sorunu,

Eca Kombi Sıcak Su Vermiyor

 

Eca kombi sıcak su problemi hangi parçadan kaynaklanır ?

Eca kombi sıcak su akıtmıyor ve kalorifer petekleri de ısıtmıyorsa cihaz çift eşanjörlü ise kombi devirdaim pompası ve üç yolludan kaynaklanabilir. Tek eşanjörlü ise sıcak su switch arızası veya üç yollu arızası olabilir. Eca kombi suyu ısıtmıyor petekte çalışıyorsa sıcak su sensörü ( ntc ) ve sıcak su türbini arızası mevcut olabilir.

Eca kombi sıcak su sorunu nasıl çözülür ?

Eca kombi su ısıtma sorunu için öncelikle arıza tespiti yapılarak sorunun kaynağı olan parça veya parçalar belirlenir. Arızalı parça değiştirilerek cihaz test edilir. Cihaz düzenli çalışına kadar gerekli test ve değişimler yapılır. Eca kombi sıcak su vermiyor ise çağrı merkezimize servis kaydı bırakabilirsiniz.