Okmeydanı Eca Servisi

"Okmeydanı Eca Servisi"

Okmeydanı Eca Servisi

Okmeydanı Eca Servisi

Eca Kombi Su Basınç Ayarı kaç olmalıdır, su basmak için ne yapılmalı gibi tüm sorularınız için çağrı merkezimizi arayınız. Okmeydanı Eca Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Eca Kombi Su Basınç Ayarı

Kombi çalışma prensibi olarak belirli bir su basıncı altında çalışır. Eca kombi su basıncı ekranda basınç göstergesinden takip edilir. Eca kombi bar göstergesi üzerinde ideal su basınç değeri 1.5 bar olmalıdır. Kombi basınç ayarı bu seviyenin altındayken kombinin çalışması arızaya sebep olabilir. Kombi su basıncı 1.5 bar üzerinde olursa kombinin su akıtmasına neden olur.

Eca Kombi Su Basınç Ayarı, kombi su basınç ayarı, kombi basınç ayarı, eca kombi doldurma musluğu, Eca Kombi su basınç ayarı kaç olmalıdır, eca kombi ideal su basıncı, eca kombi bar göstergesi, eca kombi bar seviyesi

Eca Kombi Su Basınç Ayarı

Eca Kombi su basınç ayarı kaç olmalıdır ?

Eca kombi su basıncı ayarı yani bar değeri 1-2 bar arasında olmalıdır. İdeal olarak 1.5 bar değeri olmalıdır. Kullanıcı gerekli durumlarda eca kombi doldurma musluğu ile su basınç ayarını yapmalıdır. Su basıncı normal olduğu halde kombi çalışmıyorsa, kombiye su basma işlemini gerçekleştiremiyorsanız muhtemel arıza için kombi servisi çağırarak arıza tespiti yaptırınız.