Kağıthane Eca Servisi

"Kağıthane Eca Servisi"

Kağıthane Eca Servisi

Kağıthane Eca Servisi

Eca Kombi su basma işlemi nasıl yapılır, nereden yapılır çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kağıthane Eca Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Eca Kombi Su Basma

Kombilerin ideal çalışması için belirli bir su basınç ayarı vardır. Kombilerde su basıncı bar göstergesinde ibre ile gösterilir. Dijital göstergeli kombilerde de ekranda rakamla ifade edilir. İdeal olan kombi su basınç bar değeri 1.5 bar civarıdır. Bu basınç ayarı kullanıma bağlı olarak düşebilir veya artabilir. Su basıncının çok düşmesi kombinin arızaya geçmesine sebep olur ve kombi çalışmayabilir.  Bu sebeple kullanıcı gerekli durumlarda kombi su basma işlemi yapmalıdır. Eca kombi su basma işlemi için bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Eca Kombi su basma, Eca Kombi bar ayarı nasıl yapılır, Eca Kombi doldurma vanası, Eca junkers Kombi su doldurma, Eca Proteus kombi su doldurma, Eca Calora kombi su doldurma, Eca Eurostar kombi su doldurma

Eca Kombi Su Basma

Eca Kombi su basma işlemi, bar ayarı nasıl yapılır ?

Kombilerin alt kısmında kombiye su basmak için doldurma vanası bulunur. Eca kombi doldurma vanası mavi veya siyah renktedir. Doldurma musluğunu açtığınızda su sesi gelir ve bar göstergesinde yükselme olması gerekir. İdeal bar değerine ( 1.5 bar ) gelince musluğu kapatınız. Açık bırakmamaya dikkat ediniz. Çok fazla su basarsanız kombi su damlatmaya başlar.

Eca junkers Kombi su doldurma, Eca Proteus kombi su doldurma, Eca Calora kombi su doldurma, Eca Eurostar kombi su doldurma ve diğer Eca kombi modelleri için bizi arayarak işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.