Esenler Kombi Servisleri

"Esenler Kombi Servisleri"

Esenler Kombi Servisleri

Esenler Kombi Servisleri

Hermetik, bacalı demektir. Kombi satın alırken ‘Hermetik mi, yoğuşmalı mı?’ diye sormak yanlıştır aslında, zira yoğuşmalı kombiler de hermetik sistemlidir.

Kombi alacaksanız ilk tercihiniz yoğuşmalı kombi olsun.

Yoğuşmalı kombinin fiyatı ilk anda yüksek gelebilir, ancak 1 yıllık kullanım sonunda faturanızda diğer sistemlere nazaran %40 kadar ekonomi sağlarsınız.

Yoğuşmalı kombilerin daha pahalı olma sebebi, teknik yapılarından yani teknolojilerinden kaynaklanmaktadır.

Ortalama 15 yıl, pratikte 20 yıla kadar kullanabileceğiniz yoğuşmlı kombi ile, yılda %40-%50’lere varan tasarrufu düşünecek olursanız, kısmış olacağınız masrafı kabaca tahmin edebilirsiniz.

Piyasada yapılan hatalardan biri kombi satın alırken size petek sayısı sorulmasıdır. Genellikle satıcılar, az petek sayınız varsa yoğuşmalı kombi ihtiyacınız yoktur gibi bir çıkarımda bulunurlar, ki bu mantıklı bir çıkarım değildir.

Uzun yıllardır deneyimlerimizi sizin için biriktirdik… Siz nerdeyseniz biz ordayız .. tüm Avrupa yakasında hizmetinizdeyiz…

ESENLER İLÇESİ , ESENLER MERKEZ , BİRLİK , ÇİFTEHAVUZLAR , DAVUTPAŞA , FATİH , FEVZİÇAKMAK , HAVAALANI , KARABAYIR , KAZIMKARABEKİR , KEMER , MENDERES , MİMARSİNAN , NAMIKKEMAL , NENEHATUN , ORUÇREİS , SANAYİ , TUNA , TURGUTREİS , YAVUZSELİM MAHALLESİ-SEMTİ