Kağıthane Baymak Servisi

"Kağıthane Baymak Servisi"

Kağıthane Baymak Servisi

Kağıthane Baymak Servisi

Falke kombi sıcak su gelmiyor ve cihaz sürekli arızaya geçiyorsa firmamızı arayarak teknik bilgi alabilir, dilerseniz servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kağıthane Baymak Servisi kombi arıza tamiri bakımı için arayabilirsiniz.

Falke Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Elektrik ve doğalgaz ile çalışan kombinin doğru kullanılması ve bakımlarının düzenli olarak yaptırılması cihazın verimini ve ömrünü arttıracaktır. Arızalanma riskini azaltacak ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlanacaktır. Bu nedenle kombinizi talimatlara uygun kullanmanızı ve düzenli Baymak kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kombiden sıcak su gelmiyor olması çok sık rastlanan bir şikayettir. Kullanıcı her zaman evin iyi bir şekilde ısınmasını ve sıcak suyun sürekli düzenli gelmesini ister fakat oluşan arızalar sebebiyle bu her zaman mümkün olmaz. Kullandığınız Baymak Falke kombi sıcak su vermiyor ise bir kombi servisi ile görüşerek bilgi veya servis isteyiniz.

Kombi çalışmadığı zaman kullanıcı sıcak su ihtiyacını karşılayamaz.

Kombi neden çalışmaz ?

  • Elektriksel sorunlar nedeniyle çalışmayabilir. Voltaj düşük gelirse, Baymak kombi elektronik kart arızası mevcutsa cihaz çalışmayacaktır. Baymak kombi kart tamiri ile sorun giderilmelidir.

  • Baymak kombi ateşleme yapmıyor ise çalışmaz. Kombiye gaz gelmemesi, gazın kesik olması, Baymak kombi gaz valfi arızası veya gaz ayarlarındaki sorunlar nedeniyle cihaz ateşleme yapmaz.

  • Baymak kombi su basınç seviyesi 1.5 bar civarında olmalıdır. Bar seviyesi 1’in altına düştüğü zaman kombi arızaya geçer çalışmaz.

  • Kombinin çalışabilmesi için taze hava ve atık gazların tahliyesi gereklidir. Baymak kombi fan motoru devreye girmezse veya baca hattında bir problem varsa yine kombi çalışmaz.

  • Baymak kombi sirkülasyon pompası devreye girmezse cihaz çalışmaz.

Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor ise ;

  • Baymak kombi sıcak su sensörü arızalı

  • Baymak kombi su akış türbini arızalı

  • Baymak kombi üç yollu vana arızalı olabilir.

 

Baymak kombi üç yollu vana arızalı, Baymak kombi su akış türbini arızalı, Baymak kombi sıcak su sensörü arızalı, Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor, Baymak kombi sirkülasyon pompası, Baymak kombi fan motoru, Baymak kombi su basınç seviyesi, Baymak kombi ateşleme yapmıyor, Baymak kombi gaz valfi arızası, Baymak kombi kart tamiri, Baymak kombi elektronik kart arızası, Kombi neden çalışmaz, Falke Kombi Sıcak Su Gelmiyor, Baymak kombi bakımı, Kombiden sıcak su gelmiyor, Baymak Falke kombi sıcak su vermiyor,

Falke Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Şebeke su basıncının çok yüksek olması, kullanılan muslukların arızalı olması gibi farklı sebeplerde sorun yaratabilir. Bu genel sorun için bir teknisyen tarafından arıza tespiti yapılması şarttır. Arıza tespit edildikten sonra gerekli işlemler yapılarak arızalı parça varsa değiştirilmelidir.

Falke kombi sıcak su gelmiyor ve cihaz sürekli arızaya geçiyorsa arızanın giderilmesi için ihtiyacınız olan servis hizmetini firmamızdan sağlayabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinden firmamızı arayarak aynı gün için servis isteyebilirsiniz.