Taksim Baymak Servisi

"Taksim Baymak Servisi"

Taksim Baymak Servisi

Taksim Baymak Servisi

Falke kombi su akıtıyor ve sürekli problem çıkartıyorsa firmamızı arayarak servis çağırabilir ve en kısa sürede sorundan kurtulabilirsiniz. Taksim Baymak Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Falke Kombi Su Akıtıyor

Kombi suyun kapalı bir sistemde sirkülasyonu ile çalışan bir cihazdır. Bu sebeple cihaz dışına herhangi bir şekilde su akması normal değildir. Bu sorun kombinin bakımsız olması, yanlış kullanılması ve arızalar sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Baymak Falke kombi su akıtıyor ise bir servis ile görüşerek bilgi alınız.

Kombinin alt kısmından su geldiğini görüyorsanız kombinin iç kısmından mı yoksa kombiye bağlı tesisattan mı geldiğine bakınız. Tesisattan kaynaklı olarak su akıyor ise bir tesisatçıya gösteriniz. Kombiden geliyor ise Baymak kombi bar göstergesi üzerinden kombi su basıncını kontrol ediniz. Basınç 3 bara yaklaşmış ise cihaz emniyet amaçlı su akıtmaktadır. Baymak kombi emniyet ventili açılarak fazla suyun atılmasını sağlar.

Baymak kombi su basınç seviyesi ideal olarak 1.5 bar civarındadır. Kullanıcı kombiye su basma işlemi yaparken Baymak kombi su doldurma vanasını tam olarak kapattığından emin olmalıdır. Bazı durumlarda vana açık kaldığı veya arızalı olduğu için cihaz su almakta ve basınç artmaktadır. Kombiden kaynaklı sebep ise Baymak kombi genleşme tankı arızası veya havasının bitmesidir. Bir teknisyen tarafından tanka hava basılmalı sorun giderilemezse tank değiştirilmelidir.

Diğer su damlatma sebepleri ;

  • Kombinin çok eski ve bağlantılarının aşınmış olması

  • Kombi bağlantı contalarının yıpranmış olması

  • Kombi iç sisteminde bir kaçak olması

  • Baymak kombi eşanjörü arızası

  • Şebekeden yüksek basınçta su gelmesi

 

Baymak kombi eşanjörü arızası, Baymak kombi genleşme tankı arızası, Baymak kombi su doldurma vanası, Baymak kombi su basınç seviyesi, Falke Kombi Su Akıtıyor, Baymak Falke kombi su akıtıyor, Baymak kombi bar göstergesi, Baymak kombi emniyet ventili,

Falke Kombi Su Akıtıyor

Falke kombi su akıtıyor ve kombinin basıncı sürekli düşüyorsa problemin giderilmesi için firmamızı arayarak en kısa sürede servis alabilirsiniz. Tüm İstanbul semtlerinden bize ulaşabilirsiniz.