Okmeydanı Ferroli Servisi

"Okmeydanı Ferroli Servisi"

Okmeydanı Ferroli Servisi

Okmeydanı Ferroli Servisi

Ferroli kombi A01 hatası ve hata çözümleri hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Okmeydanı Ferroli Servisi kombi arıza tamiri bakım hizmeti için arayınız.

Ferroli Kombi A01 Hatası nedir ?

Ferroli kombi A01 hata kodu alev yok arızası olarak ortaya çıkar. Kombi çalıştırıldığında ateşleme başarısızlığı sonucu çalışmaz ve ekranda arıza kodu görüntülenir. Bu tür bir sorunda kombi gaz vanalarını kontrol ederek cihazı resetleyiniz. Tekrar çalıştırdığınızda Ferroli kombi arıza A01 göstermeye devam ediyorsa bir kombi servisini arayarak arıza çözümü hakkında bilgi alınız.

Ferroli kombi arıza kodları A01, Ferroli kombi elektronik kart arızası, Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi ateşleme kartı arızası, Ferroli kombi iyonizasyon arızası, Ferroli kombi arızaları A01, Ferroli kombi arıza kodu A01 gösteriyor, Ferroli Kombi A01 Hatası, Ferroli kombi A01 hata kodu alev yok arızası, Ferroli kombi arıza A01,

Ferroli Kombi A01 Hatası

 

Ferroli kombi arıza kodu A01 gösteriyor, arıza kaynağı nedir ?

Ferroli kombi arızaları A01 veya alev işaretinin yanıp sönmesi şeklinde karşınıza çıkıyorsa, kombinizde Ferroli kombi elektronik kart arızası, Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi ateşleme kartı arızası, Ferroli kombi iyonizasyon arızası ve gaz ayarları ile ilgili bir arıza mevcut olabilir.

Ferroli kombi arıza kodları A01, A02, A03, A15 ve diğer tüm arıza şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak arıza hakkında bilgi ve arıza çözümü için servis kaydı isteyebilirsiniz.