Şişli Ferroli Servisi

"Şişli Ferroli Servisi"

Şişli Ferroli Servisi

Şişli Ferroli Servisi

Ferroli kombi ateşleme yapmıyor ve cihaz çalışmıyorsa arıza tespiti ve arızanın giderilmesi için çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Şişli Ferroli Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabiilirsiniz.

Ferroli Kombi Ateşleme Yapmıyor

Ferroli kombi neden ateşleme yapmaz ?

Ferroli kombi ateşleme yapmıyor ise öncelikle arızanın kombiden mi kaynaklı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü kombiye gaz gelmediği veya elektriksel sorunlarda da kombi ateşlemeyi gerçekleştirmeyebilir. Bu sebeple gazın kesik olup olmadığı ve eletrik kontrol edilmelidir. Kombiden kaynaklı arıza sebebiyle ateşleme yoksa bir kombi servisi çağırarak teknisyen kontrolü yaptırmanız gereklidir.

Ferroli kombi A01 arıza kodu, Ferroli kombi çalışıyor ama ateşleme yapmıyor, Ferroli kombi elektronik kart arızası, Ferroli kombi iyonizasyon arızası, Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli Kombi Ateşleme Yapmıyor, Ferroli kombi neden ateşleme yapmaz, Ferroli kombim ateşleme yapmıyor,

Ferroli Kombi Ateşleme Yapmıyor

 

Ferroli kombim ateşleme yapmıyor arıza hangi parçadadır ?

Ferroli kombi ateşleme arızası mevcut ise Ferroli kombi elektronik kart arızası, Ferroli kombi iyonizasyon arızası, Ferroli kombi gaz valf arızası bulunabilir. Arıza tespiti ile kaynak belirlenip o parçanın tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekir.

Ferroli kombi çalışıyor ama ateşleme yapmıyor ise kombi ekranında Ferroli kombi A01 arıza kodu görüntülenir. Bu kod ile karşılaşırsanız kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırınız. Arıza devam ederse firmamızı arayarak telefon desteği ve arıza servis hizmeti alabilirsiniz.