Bakırköy Ferroli Servisi

"Bakırköy Ferroli Servisi"

Bakırköy Ferroli Servisi

Bakırköy Ferroli Servisi

Ferroli kombi D1 arızası ve hangi durumlarda uyarı verdiği hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Bakırköy Ferroli Servisi kombi arıza tamir bakım onarım için arayabilirsiniz.

Ferroli kombi D1 arızası nedir ?

Ferroli Econcept Tech, Ferroli DivaTech gibi bazı yeni nesil kombilerde dijital ekranda karşımıza çıkan bir uyarı kodudur. Aslında bir arıza kodu değildir. Çalışma anında olduğunu belirten bir uyarı kodudur. Sıcak kullanım suyunun çekildiği anda sıcak suyun çıkış sıcaklığı ve D1 uyarısı ekranda görüntülenir. Bu sırada sıcak su kullanımı paneldeki musluk işaretinin altındaki sıcak su lambasının yanması ile belirtilir. Bekleme süresi boyunca da D1 görüntülenir.

Ferroli Kombi D1 Arızası, Ferroli Econcept Tech, Ferroli DivaTech, Ferroli kombi arızaları D1, Ferroli D1 hata

Ferroli Kombi D1 Arızası

 

Herhangi bir arıza durumunda ise gösterge arıza kodunu ve bekleme süresi boyunca D4 uyarısını gösterir. Bu tür durumlarda arızanın çeşidine göre bir kombi servisi çağırmanız gerekebilir. Ferroli D1 hata uyarısı ve kombi ayarları hakkında teknisyenlerden sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Ferroli kombi arızaları D1 ve benzeri uyarı kodları hakkında bilgi almak için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Servis ihtiyaçlarınız için aynı güne kayıt bırakabilirsiniz.