Büyükçekmece Ferroli Servisi

"Büyükçekmece Ferroli Servisi"

Büyükçekmece Ferroli Servisi

Büyükçekmece Ferroli Servisi

Ferroli kombi D2 arızası ve ihtiyacınız olan teknik bilgiler için firmamızı arayarak bilgi ve servis talep edebilirsiniz. Büyükçekmece Ferroli Servisi kombi arıza tamir bakım onarım hizmeti verilmektedir.

Ferroli kombi d2 arızası nedir ?

Bazı dijital yeni model Ferroli kombilerde ekranda görüntülenerek karşımıza çıkan bir uyarı kodudur. Kombi çalıştırıldığında ısıtma komutu radyatör işaretinin üzerindeki sıcak hava lambasının yanması ile belirtilir. Dijital panalde o anki ısıtma suyu çıkış sıcaklığı gösterilir. Bekleme süresi boyuncada ekranda D2 uyarısı görüntülenilir. Kombinin çalışması ile alakalı bir uyarıdır bir arıza durumu değildir.

Ferroli Kombi D2 Arızası, Ferroli kombi d2 arıza,

Ferroli Kombi D2 Arızası

 

Bu sistem ile alakalı bir arıza durumu oluşursa ekranda D3 hatası görüntülenir. Bu durumda bir kombi servisi çağırarak arıza tespiti yaptırmanız gerekir.

Ferroli kombi d2 arıza kodu olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızı arayabilirsiniz. Dilerseniz kullandığınız model kombiye ait kullanma kılavuzunu sitemizden indirerek inceleyebilir, ihtiyaç halinde çağrı merkezimizi arayarak servis talep edebilirsiniz.