Başakşehir Ferroli Servisi

"Başakşehir Ferroli Servisi"

Başakşehir Ferroli Servisi

Başakşehir Ferroli Servisi

Ferroli kombi eşanjör arızası ve eşanjör fiyatları için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Eşanjör değişimlerinde 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Başakşehir Ferroli Servisi kombi arıza tamiri bakımı için arayabilirsiniz.

Ferroli Kombi Eşanjör Arızası

Kombi eşanjörü ihtiyaç olan sıcak suyun sağlanmasında görevli önemli bir parçadır. Bazı kombiler tek bazıları çift eşanjörlüdür. Tek eşanjörlü kombilerde hem sıcak su hem ısıtma için su sağlanır. Çift eşanjörlü kombilerde sadece sıcak kullanım suyu sağlayan bir Ferroli kombi plakalı eşanjör bulunur. Ferroli kombi eşanjör arızası mevcut olan kombilerde cihaz randımanlı bir şekilde çalışmaz. Bazı durumlarda kombinin su akıtmasına sebep olabilir. Suyun yeteri kadar sıcak olmamasına neden olabilir.

Ferroli Kombi Eşanjör Arızası, Ferroli kombi plakalı eşanjör, Ferroli kombi eşanjör tamiri, Ferroli kombi eşanjör fiyatları,

Ferroli Kombi Eşanjör Arızası

 

Ferroli kombi eşanjör tamiri mümkün değildir. Arıza durumlarında sıfır veya ikinci el eşanjör ile değişim yapılmalıdır. Kışın soğuk havalarda kombi çalıştırılmazsa donma sebebiyle eşanjör patlayabilir buna dikkat edilmelidir. Bazı durumlarda yüksek su basıncı nedeniyle eşanjör delinmesi veya kaçaklar oluşmaktadır.

Ferroli kombi eşanjör fiyatları ve eşanjör değişimi için servis talepleriniz için çağrı merkezimizi arayarak istediğiniz gün için kayıt bırakabilirsiniz. Arıza aynı gün içinde giderilerek cihazınız çalışır vaziyette teslim edilir.