Esenyurt Ferroli Servisi

"Esenyurt Ferroli Servisi"

Esenyurt Ferroli Servisi

Esenyurt Ferroli Servisi

Ferroli kombi F1 hatası ve hata çözümleri hakkında bilgi almak ve arıza çözüm servis fiyatları için firmamızın çağrı merkezini arayabilirsiniz. Esenyurt Ferroli Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilir.

Ferroli kombi F1 hatası nedir ?

Ferroli kombi 01 hatası kombide ateşleme arızası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ateşlemenin gerçekleşmediği alevin oluşmadığı anlamına gelir. Ekranda Ferroli kombi F1 arıza kodu görüntülenir. Bu arıza durumunda kullanıcı kombiye gaz gelip gelmediğini kontrol etmelidir. Gaz kesik olmadığı halde Ferroli kombi ateşleme yapmıyor ise bir servis ile irtibata geçmeniz gerekir.

Ferroli kombi F1 arızası, Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi ateşleme kart arızası, Ferroli kombi elektronik kart arızası, Ferroli kombi F1 arıza, Ferroli kombi ateşleme yapmıyor, Ferroli Kombi F1 Hatası, Ferroli kombi 01 hatası, Ferroli kombi F1 arıza kodu,

Ferroli Kombi F1 Hatası

 

Ferroli kombi F1 arıza kaynağı nedir ?

Kombiden kaynaklı bu arıza durumlarında Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi ateşleme kart arızası, Ferroli kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir. Teknisyen tarafından yapılan arıza tespiti sonucunda kaynak bulunup tamir veya değişim yoluyla cihazın tekrar test edilmesi ve arızanın giderilmesi gereklidir. Bazı durumlarda gaz ayarlarında bulunan sorun nedeniyle ateşleme gücü düşük olmaktadır. Bu durumlarda iyonizasyon arızası mevcut olabilir modülasyon ayarı yapılmalıdır.

Ferroli kombi F1 arızası ve arıza sebepleri hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Arıza çözümü için servis talebiniz için kayıt bıraktığınızda aynı gün içerisinde kaliteli kombi hizmeti alabilirsiniz. protherm leopard kombi f1 arızası çözümü, protherm lynx f1 hatası