Ferroli Kombi F37 Arızası

"Ferroli Kombi F37 Arızası"

Ferroli Kombi F37 Arızası

Ferroli Kombi F37 Arızası

Ferroli kombi F37 arızası nedir ?

Ferroli kombi hata 37 kombide yetersiz tesisat basıncı sözkonusu olduğunda ekranda görüntülenen bir arıza durumudur. Ferroli kombi F37 hata kodu kombi su basınç seviyesinin 1 bar seviyesinin altına düştüğü durumlarda ortaya çıkar. Cihaz çalışmayı durdurur ve arızaya geçer. Ferroli kombi su basma işlemi ile ayarlanması gerekir.

Ferroli doldurma musluğu fiyatı, Ferroli kombi arıza kodları F37, Ferroli kombi doldurma musluğu arızası, Ferroli kombi arızaları F 37, Ferroli F37 arıza kodu, Ferroli Kombi F37 Arızası, Ferroli kombi hata 37, Ferroli kombi F37 hata kodu, Ferroli kombi su basma,

Ferroli Kombi F37 Arızası

 

Ferroli F37 arıza kodu için ne yapabilirim ?

Ferroli kombi arızaları F 37 ve düşük sistem basıncı için kombinin alt kısmında bulunana Ferroli kombi doldurma musluğu ile su basmanız gerekir. Bu musluğu açarak Ferroli kombi bar seviyesini 1-1,5 bar arasında ayarlayınız. Cihazı resetleyerek tekrar çalıştırınız. Arızanın devam etmesi halinde bir servis çağırınız. Ferroli kombi doldurma musluğu arızası veya cihazın sürekli su eksiltmesine sebep bir kaçak sözkonusu olabilir.

Ferroli kombi arıza kodları F37  ve diğer arıza durumları, Ferroli doldurma musluğu fiyatı hakkında firmamızı arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Teknik arıza giderme için aynı güne servis kaydı bırakarak en kısa zamanda çözüme kavuşabilirsiniz.