Küçükçekmece Ferroli Servisi

"Küçükçekmece Ferroli Servisi"

Küçükçekmece Ferroli Servisi

Küçükçekmece Ferroli Servisi

Ferroli kombi FH arızası arıza mı değil mi ? Hangi durumlarda görüntülenir bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Servislerimizden yararlanabilirsiniz. Küçükçekmece Ferroli Servisi arıza tamir bakım ve kombi servisi için arayabilirsiniz.

Ferroli kombi FH arızası nedir ?

Ferroli kombi FH arıza kodu veya herhangi bir arıza uyarısı değildir. Ferroli Econcept Tech ve benzeri bazı yeni yoğuşmalı kombilerde bekleme süresini belirten bir uyarıdır.

Ferroli kombi su basınç arıza, Ferroli kombi doldurma musluğu, Ferroli kombi düşük su basınç arızası, Ferroli kombi F37 arıza kodu, Ferroli Kombi FH Arızası, Ferroli kombi FH arıza kodu, Ferroli kombi FH ne demek, Ferroli kombi su basınç seviyesi,

Ferroli Kombi FH Arızası

Ferroli kombi FH ne demek ?

Ferroli kombi su basınç seviyesi 1-1.5 bar arasında olmalıdır. Bar seviyesi 1 barın altına düştüğü durumlarda kombi çalışmayı durdurur ve ekranda Ferroli kombi F37 arıza kodu yani Ferroli kombi düşük su basınç arızası verir. Bu problemin giderilebilmesi için kombiye su doldurulması gerekir. Ferroli kombi doldurma musluğu ile kombiye su bastığınızda kombide hava tahliye döngüsünün 120 saniye içerisinde aktif olacağına dair uyarı olarak FH ekranda görüntülenir.

Ferroli kombi su basınç arıza durumları ve su basıncı ayarlama ile alakalı sorularınız için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.